Kolejna wygrana ORŁA!

• autor: _redaktor_, 2008-08-31 18:27

ORZEŁ Bieździedza-Dębowczanka Dębowiec 3:1

bramki dla naszego zespołu strzelili: Łętowski dwie oraz Cieniek

ORZEŁ: Gustek- Kopeć, Malikowski(Stefanik), Cyran, Kuryj- Łętowski(Zemrys), Cieniek, Szczyrba, Buczyński(Dziok)- Witalis, Marchewka(Cyrulik)

W kolejnym meczu rundy jesiennej ORZEŁ Bieździedza pokonał na własnym stadionie Dębowczankę Dębowiec 3:1. Już pierwsza akcja meczu przyniosła prowadzenie dla naszego zespołu. Idealne podanie Piotra Cieńka na bramkę zamienił Ernest Łętowski nie dając szans golkiperowi gości.Nieco później było już 2:0, a na listę strzelców kolejny raz wpisał się Ernest Łętowski, który umieścił piłkę w siatce strzałem sprzed pola karnego tuż obok słupka. Od tego czasu ORZEŁ kontrolował przebieg spotkania. Przyjezdni zdobyli gola przy biernej postawie naszych defensorów. Jednak odpowiedź ORŁA była natychmiastowa. Piotr Cieniek cudownym strzałem z około 25 metrów umieścił piłkę w samym okienku nie dając najmniejszych szans bramkarzowi Dębowczanki. ORZEŁ mógł pokusić się o większą zdobycz bramkową, ale dogodne okazje marnowali nasi gracze. W końcówce meczu boisko musiał opuścić Paweł Malikowski, który doznał kontuzji. Gratulujemy zwycięstwa!

autor: ~obserwator 2008-09-01 20:32:05

autor: ~anonim 2008-09-01 21:06:29

avatar widze ze ktos z debowca sie nie moze pogodzic z porażką heheh mieli nie stracic zadnej bramki heheh niech sie ciesza ze tylko 3 stracili :P:P

autor: ~obserwator 2008-09-01 22:51:42

autor: ~delegat 2008-09-02 09:50:32

avatar widocznie na taki "zespół" jak Dębowczanka nie potrzeba grać jak ty to powiedziałeś "kokosów". zresztą jeden z zawodników Dębowca sam powiedział że ORZEŁ grał dobrze i był lepszy.