Wywiad z Piotrem Cieńkiem

• autor: _redaktor_, 2008-08-12 21:18
Trener oraz zawodnik ORŁA Bieździedza Piotr Cieniek zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Poniżej wywiad, który prezentujemy z kilkodniowym poślizgiem.

_redaktor: Miniony sezon seniorska drużyna ORŁA ukończyła na szóstym miejscu, a juniorska na drugim. Jak Pan oceni te osiągnięcia?
Piotr Cieniek: Miniony sezon ogólnie uważam za udany. Drużyna seniorów mogła być nieco wyżej, ale mieliśmy sporą stratę do czołówki po pierwszej rundzie i przegraliśmy trzy decydujące mecze z czego dwa z drużynami, które były wyżej od nas w tabeli.
Jeżeli chodzi o drużynę juniorów to ta przez ostatnie lata przyzwyczaiła nas do pierwszego miejsca. W tym roku zajęła bardzo dobre drugie miejsce, ale trzeba przyznać, że Wisłoka Nowy Żmigród była wyraźnie lepsza i od dawna w tych rozgrywkach nie było tak mocnego przeciwnika.
_redaktor_: Nowy sezon to również nowe wyzwania i cele. Jaki cel ma Pan oraz drużyna ORŁA w tym nowym sezonie?
Piotr Cieniek: Drużyna juniorów prezentuje się bardzo dobrze i każdy z graczy podnosi swoje umiejętności. Cel jaki stawiam to pierwsza dwójka. Myślę że spokojnie da się to osiągnąć. Z kolei po seniorach to tak naprawdę nie wiem czego się spodziewać. Chciałbym żebyśmy się uplasowali jak najwyżej, ale czy stać nas na miejsce 1-4?? To pozostaje zagadką...
_redaktor_: Czy jest Pan zadowolony z postawy zespołu w okresie przygotowawczym?
Piotr Cieniek: Nie jest źle, ale mogło być znacznie lepiej. Niestety kilku zawodników nie trenowało, a nasza ławka rezerwowych nieoczekiwanie zaczyna się kurczyć(...)
_redaktor_:Co Pan jako trener oraz zawodnik ORŁA może obiecać kibicom naszego klubu przed nowym sezonem?
Piotr Cieniek: Mogę tylko obiecać, że będziemy walczyć w każdym meczu, ale wynik nie zależy tylko od trenera, ale przede wszystkim od Zarządu oraz każdego zawodnika.