Nareszcie trzy punkty!

1:0, 3:0, 4:0 Wojdyła
2:0 Cieniek
4:1 Kuzio

ORZEŁ: 89.Cyran(1.Kuryj)- 15.Buczyński, 6.Malikowski, 22.Zając, 9.Cyrulik(30.Bartuś)- 11.M.Wilisowski, 20.Cieniek(13.Lechwar), 25.Jarecki, 31.Dubiel(14.A.Wilisowski), 87.Sienicki- 77.Wojdyła

W meczu dwunastej kolejki rozgrywek o mistrzostwo piątej ligi seniorów ORZEŁ Bieździedza pokonał na własnym stadionie rezerwy Stali Sanok aż 4:1. Spotkanie było dobrym i ładnym widowiskiem, w którym nasz zespół wreszcie się przełamał i odniósł historyczne, bo dopiero pierwsze(!) domowe zwycięstwo w piątej lidze. Pierwsze minuty zawodów były spokojne, a odmłodzona drużyna Stali nie kwapiła się do ataków rozgrywając piłkę w defensywie. ORZEŁ wziął się więc do roboty i już po kwadransie objął prowadzenie; Arek Dubiel świetnie wyłuskał futbolówkę na połowie rywala, po czym podciągnął kilkanaście metrów i dograł do nadbiegającego Dominika Wojdyły, który takich okazji po prostu nie marnuje. Po wznowieniu drugiej części gry obejrzeliśmy prawdziwy festiwal i nokaut strzelecki w wykonaniu naszej drużyny, który trwał... dziewięć minut. Tyle czasu potrzebował ORZEŁ, aby strzelić trzy gole i praktycznie "załatwić" sobie komplet punktów. Najpierw do bezpańskiej piłki przed 16 metrem dopadł Piotr Cieniek i precyzyjnym uderzeniem przy słupku podwyższył na 2:0. Chwilę później Dominik Wojdyła wykorzystał kiks sanockiego obrońcy i przelobował, wychodzącego ratować sytuację, bramkarza. Kiedy jeszcze mocno rezerwowy skład Stali Sanok nie zdołał się otrząsnąć, Mateusz Wilisowski przedarł się lewym skrzydłem i dośrodkował w pole karne, gdzie nasz najlepszy zawodnik strzałem głową skompletował hat-tricka! Od tego czasu ORZEŁ oddał inicjatywę przyjezdnym nastawiając się na grę z kontry i spokojnie kontrolował przebieg spotkania. Honor Stali II Sanok uratował Mateusz Kuzio wykorzystując błąd, nie najlepiej czującego się, Wiktora Cyrana, który zresztą chwilę później opuścił plac gry. Możemy głęboko odetchnąć i powiedzieć: nareszcie, udało się! Długo czekaliśmy na tą wygraną, dlatego niech chóralne śpiewy po zakończeniu meczu i głośne "ORZEŁ" przeniosą się na ostatnie kolejki rundy jesiennej i sprawią, że nasz zespół w końcu będzie co tydzień punktował. Co prawda zadanie trudne, ale na pewno do wykonania, a już od dziś czekamy na Przełęcz Dukla, która po dużych wzmocnieniach bardzo poważnie aspiruje do awansu. Panowie gratulujemy i czekamy na kolejne takie spotkania! Trening w poniedziałek na stadionie o godzinie 15:30 i w czwartek na orliku o 19:00.

autor: ~jurek 2011-10-29 17:03:40

avatar I dobrze, Sanok manipuluje terminami meczy u siebie, więc i przeciwnicy niech zaczną ustalać terminy pod siebie!!!

autor: ~Sanok. 2011-10-29 21:05:12

avatar Po pierwsze - pierwszy gol to samobój, każdy to widział. Drugie - bramka dla Sanoka nie słusznie nieuznana, łysy z 11 nie był na spalonym, później ręka Batmana w polu karnym. Rezerwy rezerw Sanoka pogubiły się w drugiej połowie i stąd bramki Wojdyły. Ogólnie mecz na słabiutkim poziomie i nie ma się czym jarać bo, to chyb ostatnie punkty przed zimą. Z taką grą to spadek.

autor: ~dziwne 2011-10-29 22:51:37

avatar gościu z Sanoka? Skąd wiesz że batman to batman? nie ładnie wypisywać na swoich

autor: ~obiektywny 2011-10-30 00:14:29

avatar wazne zwyciestwo ale faktycznie słabiutka druzyna bo to naprawde rezerwy rezerw przyjechały...ale najwazniejsze 3 pkt..! gra nie najlepsza nie najgorsza powiedzmy wystarczająca aby wygrac z nimi ale z reszta zespołow byłby duzy probem...li chcialbym jedno powiedziec ze sienicki sam meczu nie wygra i jakby czesciej podawał a nie "woził" te piłke to wiekszy pozytek byłby dla druzyny..! dziekuje:)

autor: ~my. 2011-10-30 12:39:34

avatar teraz nie liczy sie piekna ladna dla oka gra tylko punkty .
co do sienickiego,kazdy moze byc slabszy dzien,a ten zawodnik naprawde widac ze ma serce,.ale czy zle gral to znowu bym nie powiedzial.
dla mnie mile zaskoczenie od poczatku jest malik,ktory w O gra lepiej niż Aklasie.

autor: ~kibic 2011-10-30 19:47:24

avatar do obiektywny jeżeli stal stac na dwie drużyny w trzeciej i w 5 lidze tonie nażekaj
że grały rezerwy rezerw

autor: _redaktor_ 2011-10-31 08:39:34

Profil _redaktor_ w Futbolowo Dominik Wojdyła po hat-tricku strzelonym rezerwom Stali Sanok ma już na swoim koncie 8 goli i dołączył do czołówki najlepszych strzelców V ligi. obecnie zajmuje trzecie miejsce, a lepsi są tylko Radosław Macnar z Nafty Jedlicze(14 bramek) oraz Bogdan Rąpała z LKS Skołyszyn(9 trafień).

autor: ~anonim 2011-10-31 12:04:48

avatar Redaktorze nie wprowadzaj ludzi w błąd. Pierwsza bramka to ewidentny samobój. Wojdyła nawet piłki nie dotknął. A że podniósł rękę do góry to nie znaczy, że strzelił bramkę. Tyle, oczekuję jedynie rzetelności, a że na meczu byłem i dokładnie widziałem to mogę wyrazić swoje zdanie.

autor: ~obiektywny 2011-10-31 12:08:50

avatar czy ja napisałem gdzies ze sienicki zagrał słabo..??!! chodzi mi o to zeby czesciej podawał do swoich kolegów ale chyba nie wierzy w ich umiejstnosci skoro piłke trzyma prz nodze..! wiecej pozytku naprawde bedzie jesli bedzie podawał..! i mysle ze trener doskonale o tym wie i na pewno mu to mowi..! a do kibic- nie narzekam tylko stwierdzam fakt..! dalej uwazam ze najwaznijsze 3 pkt..!