Po kolejne punkty.

• autor: _redaktor_, 2011-08-30 17:01

Trochę nietypowo, bo już w sobotę(tj.3.09) seniorzy naszego zespołu rozegrają kolejny mecz rundy jesiennej:
LKS Pisarowce-ORZEŁ Bieździedza godz. 11:00
wyjazd o 8:30

Pierwsze trzy kolejki, jak mówią niektórzy, są z gatunku tych "rozpoznawczych" i pokazują kto będzie bił się o awans, a kto walczył o utrzymanie. Oczywiście nie może to być w stu procentach miarodajne, ale coś jednak obrazuje i może być elementem pomocniczym. Nasz zespół wygrał, przegrał i zremisował po jednym spotkaniu, tak więc źle nie jest, ale oczywiście mogło być lepiej. Na miejsce w tabeli w chwili obecnej nie ma co patrzeć, bo nie ma ono żadnego znaczenia, najważniejsze jest systematyczne gromadzenie punktów. Wiadome, że cztery oczka na dziewięć możliwych nie są wielką zdobyczą, ale lepsze to niż nic. Przed ORŁEM kolejne starcie z drużyną, na pewno, w zasięgu. LKS Pisarowce początek sezonu nie może zaliczyć do udanych; jedna wygrana z Bieszczadami Ustrzyki Dolne oraz dwie porażki, z Sanovią Lesko i Szarotką Uherce to nie wyniki, które by cieszyły ubiegłorocznego beniaminka V ligi, z wielkim trudem, praktycznie rzutem na taśmę, utrzymanego na tym poziomie rozgrywek. Podopieczni Konrada Burego stracili do tej pory najwięcej bramek z wszystkich drużyn, bo aż siedem, ale większość w ostatniej kolejce, kompromitując się w Uhercach po przegranej 0:5. Sam trener tego zespołu twierdzi, że jego zespół nie gra tak, jakby sobie życzył i czeka na poprawę stylu, no i oczywiście komplet punktów, ale czy przełamanie przyjdzie akurat w starciu z ORŁEM? Tego nikt nie może wiedzieć ani zaplanować, dlatego ten mecz zapowiada się bardzo emocjonująco i może zakończyć się każdym wynikiem. Wygrany zyska przewagę, która w końcowym rozrachunku może okazać się kluczowa. Jak będzie? Przekonamy się wcześniej niż zwykle, bo już w sobotę, na boisku świeżo upieczonego beniaminka czwartej ligi- Cosmosu Nowotaniec. Kibicu- sobota, godz. 11:00, stadion w Nowotańcu, Twój ORZEŁ stoczy kolejny bój w okręgówce! Wyjazd daleki, dlatego obowiązkowo przeprowadzimy relację na żywo. Bądźcie z nami! Trening w środę i czwartek o 18:00.

autor: _redaktor_ 2011-09-01 14:29:56

Profil _redaktor_ w Futbolowo Łukasz Zając za czerwoną kartkę otrzymaną w ostatnim spotkaniu z LKS Skołyszyn nie będzie mógł grać przez aż pięć(!) najbliższych kolejek. tak orzekł Wydział Dyscypliny OZPN Krosno.