Porażka na inaugurację.

• autor: _redaktor_, 2011-08-14 18:30

ORZEŁ Bieździedza-Przełom Besko 1:2
bramka dla naszego zespołu: Sienicki

ORZEŁ: 89.Cyran- 3.Bartuś, 6.Malikowski, 2.Zając, 15.Buczyński(16.Kopeć)- 9.Cyrulik(17.Łętowski), 8.Witalis(13.Lechwar), 5.K.Wilisowski, 10.Dubiel, 11.Sienicki- 7.Wojdyła

W inauguracyjnym meczu rundy jesiennej rozgrywek o mistrzostwo V ligi seniorów ORZEŁ Bieździedza przegrał na własnym stadionie z Przełomem Besko 1:2. Spotkanie miało dwa różne oblicza; w pierwszej połowie przeważał nasz zespół, ale klarownych sytuacji jako takich nie zdołał sobie wypracować. Dominik Wojdyła próbował z rzutu wolnego, ale piłka minęła lewy słupek. Dobrze na prawym skrzydle prezentował się Sławek Sienicki i to on tuż przed przerwą po solowej akcji i strzale pod poprzeczkę nie do obrony otworzył wynik meczu. W drugiej części obraz gry całkowicie uległ zmianie i Przełom praktycznie nie oddał pola ORŁOWI, grając bardzo agresywnie i twardo niemal tylko na naszej połowie. Kwadrans przed końcem "piłkę meczową" miał Arkadiusz Dubiel, jednak fantastyczną interwencją popisał się golkiper gości. Kiedy wydawało się, że nasi gracze "dowiozą" wynik do końca spotkania po mądrej i skutecznej grze w obronie, Paweł Kopeć sfaulował w polu karnym gracza gości i sędzia, pan Tomasz Jagieła, bez wahania podyktował rzut karny, po którym padła wyrównująca bramka. Niewiele brakowało, a Wiktor Cyran obroniłby uderzenie, bo futbolówkę "miał na rękach". Besko idąc za ciosem strzeliło drugiego gola, po płaskim uderzeniu tuż przy słupku jednego z graczy. Na pewno szkoda tego meczu i straconych oczek, bo te były na wyciągnięcie ręki i może nie na trzy, ale na pewno na jeden ORZEŁ zasłużył. Niestety płacimy frycowe, ale przecież nikt nie mówił, że będzie łatwo. Dla porównania, w A klasie na inaugurację też przegraliśmy. Za tydzień kolejny mecz, z GKS Krościenko Wyżne/Pustyny o godzinie 16:30 i tam trzeba szukać punktów. Walczymy!

autor: mona25 2011-08-14 18:59:07

Profil mona25 w Futbolowo Hehehe 4 liga Bieździedza... Besko wybiło wam piłke z głowy

autor: kibicorla66 2011-08-14 22:56:41

Profil kibicorla66 w Futbolowo Niezły mecz - szkoda. że przegrany. Zdecydowanie brakło szczęścia. Wzmocnienia OK. Gdy drużyna sie "zgra" będzie na pewno lepiej. Uznanie dla działaczy oraz tak licznie zgromadzonej publiczności. Jeżeli chodzi o statystyki: bramka oczywiście Sienicki, asysta Dubiel. Orzeł do boju, z tym składem powinno być dobrze (pierwsze koty za płoty).

autor: mona25 2011-08-15 09:16:44

Profil mona25 w Futbolowo Czy w Orle gra tylko Siennicki i Dubiel

autor: lksgornik 2011-08-15 22:31:07

Profil lksgornik w Futbolowo Podsumowanie kolejki na stronie Górnika !! -> lksgornikstrachocina.futbolowo.pl

autor: kibicorla09. 2011-08-16 13:43:45

Profil kibicorla09. w Futbolowo o jakich wzmocnieniach mówicie jak Paweł Kopeć już zrezygnował z gry w Orle i podobnie Łukasz Kuryj który szuka już nowego klubu ...osobiście nie dziwie się bo prezes i trener potraktowali go perfidnie że nie grał w niedziele...Cieniek wie co zrobił i wie dobrze że przez niego Orzeł już nie ma stałego bramkarza...

autor: kibicorla09. 2011-08-16 13:45:53

Profil kibicorla09. w Futbolowo i w taki o to sposób zaczyna się rozlatywać Orzełek...bo podstawą są wychowankowie klubu a nie zawodnicy którzy grają za kasę a za pół roku pójdą w cholerę ...powodzenia bo jeszcze dobrze się sezon nie zaczął a już robi się dziadostwo...Brawo Cieniek brawo Prezes.....:)

autor: szaraa15 2011-08-16 16:19:34

Profil szaraa15 w Futbolowo Mecz moim zdaniem był przeciętny i niczym się nie wyróżniał. Można powiedzieć,że nawet był nudny. Było blisko zdobycia 3 punktów ale Orzeł oczywiście jak często w końcówkach odpuszcza. Nie potrzebny faul Kopcia...wiadome przecież,że karny równa się gol... to całkiem rozbiło naszą druzyne,wykorzystali to przeciwnicy. Brawo dla Sienickiego. Chłopak szybki tylko troche więcej odwagi.

autor: szaraa15 2011-08-16 16:20:41

Profil szaraa15 w Futbolowo Nie wiem dlaczego w głównym składzie wychodzi Cyrulik. Chłopak się gubi,przepuszcza każdą piłke...Nie idzie mu zdecydowanie.