ORZEŁ Bieździedza - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 447, wczoraj: 3135
ogółem: 2 105 063

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Logowanie

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2016-08-07 ORZEŁ Bieździedza Wisłoka Nowy Żmigród 16:00
2016-08-07 Jasiołka Jaśliska Ostoja Kołaczyce 13:00
2016-08-07 Zorza Łęki Dukielskie Karpaty II Krosno 13:00
2016-08-07 Victoria Kobylany Tempo Nienaszów 16:30
2016-08-07 Sobniów Jasło Orzeł Faliszówka 11:00
2016-08-07 LKS Lubatówka Polonia Kopytowa 15:00
2016-08-07 Huragan Zarzecze Orzeł Lubla 16:30
2016-08-07 LKS Czeluśnica Karpaty Klimkówka 16:30
2016-08-07 LKS Moderówka pauza ---
2016-08-14 Karpaty Klimkówka ORZEŁ Bieździedza 13:00
2016-08-14 Ostoja Kołaczyce Wisłoka Nowy Żmigród 16:00
2016-08-14 Karpaty II Krosno Victoria Kobylany 11:00
2016-08-14 Orzeł Lubla LKS Czeluśnica 16:30
2016-08-14 Polonia Kopytowa Huragan Zarzecze 15:00
2016-08-14 Orzeł Faliszówka LKS Lubatówka 15:00
2016-08-14 Tempo Nienaszów Sobniów Jasło 16:30
2016-08-14 Jasiołka Jaśliska LKS Moderówka 13:00
2016-08-14 Zorza Łęki Dukielskie pauza ---
2016-08-17 ORZEŁ Bieździedza Orzeł Lubla 17:00
2016-08-17 LKS Moderówka Ostoja Kołaczyce 17:00
2016-08-17 Zorza Łęki Dukielskie Jasiołka Jaśliska 17:00
2016-08-17 Sobniów Jasło Karpaty II Krosno 17:00
2016-08-17 LKS Lubatówka Tempo Nienaszów 17:00
2016-08-17 Huragan Zarzecze Orzeł Faliszówka 17:00
2016-08-17 LKS Czeluśnica Polonia Kopytowa 17:00
2016-08-17 Wisłoka Nowy Żmigród Karpaty Klimkówka 17:00
2016-08-17 Victoria Kobylany pauza ---
2016-08-21 Polonia Kopytowa ORZEŁ Bieździedza 15:00
2016-08-21 Ostoja Kołaczyce Karpaty Klimkówka 16:00
2016-08-21 LKS Moderówka Zorza Łęki Dukielskie 11:00
2016-08-21 Orzeł Lubla Wisłoka Nowy Żmigród 16:30
2016-08-21 Orzeł Faliszówka LKS Czeluśnica 15:00
2016-08-21 Tempo Nienaszów Huragan Zarzecze 16:30
2016-08-21 Karpaty II Krosno LKS Lubatówka 11:00
2016-08-21 Jasiołka Jaśliska Victoria Kobylany 13:00
2016-08-21 Sobniów Jasło pauza ---
2016-08-28 ORZEŁ Bieździedza Orzeł Faliszówka 16:00
2016-08-28 Zorza Łęki Dukielskie Ostoja Kołaczyce 13:00
2016-08-28 Wisłoka Nowy Żmigród Polonia Kopytowa 15:00
2016-08-28 Victoria Kobylany LKS Moderówka 16:30
2016-08-28 Sobniów Jasło Jasiołka Jaśliska 11:00
2016-08-28 Huragan Zarzecze Karpaty II Krosno 16:30
2016-08-28 LKS Czeluśnica Tempo Nienaszów 16:30
2016-08-28 Karpaty Klimkówka Orzeł Lubla 13:00
2016-08-28 LKS Lubatówka pauza ---
2016-09-04 Tempo Nienaszów ORZEŁ Bieździedza 16:30
2016-09-04 Ostoja Kołaczyce Orzeł Lubla 16:00
2016-09-04 Jasiołka Jaśliska LKS Lubatówka 13:00
2016-09-04 Zorza Łęki Dukielskie Victoria Kobylany 13:00
2016-09-04 Polonia Kopytowa Karpaty Klimkówka 15:00
2016-09-04 Orzeł Faliszówka Wisłoka Nowy Żmigród 15:00
2016-09-04 Karpaty II Krosno LKS Czeluśnica 11:00
2016-09-04 LKS Moderówka Sobniów Jasło 11:00
2016-09-04 Huragan Zarzecze pauza ---
2016-09-11 ORZEŁ Bieździedza Karpaty II Krosno 16:00
2016-09-11 Victoria Kobylany Ostoja Kołaczyce 16:30
2016-09-11 Orzeł Lubla Polonia Kopytowa 16:30
2016-09-11 Wisłoka Nowy Żmigród Tempo Nienaszów 15:00
2016-09-11 Huragan Zarzecze Jasiołka Jaśliska 16:30
2016-09-11 LKS Lubatówka LKS Moderówka 15:00
2016-09-11 Sobniów Jasło Zorza Łęki Dukielskie 11:00
2016-09-11 Karpaty Klimkówka Orzeł Faliszówka 13:00
2016-09-11 LKS Czeluśnica pauza ---
2016-09-18 ORZEŁ Bieździedza pauza ---
2016-09-18 Ostoja Kołaczyce Polonia Kopytowa 16:00
2016-09-18 Victoria Kobylany Sobniów Jasło 16:30
2016-09-18 Orzeł Faliszówka Orzeł Lubla 15:00
2016-09-18 Tempo Nienaszów Karpaty Klimkówka 16:30
2016-09-18 Karpaty II Krosno Wisłoka Nowy Żmigród 11:00
2016-09-18 Jasiołka Jaśliska LKS Czeluśnica 13:00
2016-09-18 LKS Moderówka Huragan Zarzecze 11:00
2016-09-18 Zorza Łęki Dukielskie LKS Lubatówka 13:00
2016-09-25 ORZEŁ Bieździedza Jasiołka Jaśliska 15:30
2016-09-25 Sobniów Jasło Ostoja Kołaczyce 11:00
2016-09-25 LKS Lubatówka Victoria Kobylany 15:00
2016-09-25 Huragan Zarzecze Zorza Łęki Dukielskie 15:30
2016-09-25 LKS Czeluśnica LKS Moderówka 15:30
2016-09-25 Polonia Kopytowa Orzeł Faliszówka 15:00
2016-09-25 Orzeł Lubla Tempo Nienaszów 15:30
2016-09-25 Karpaty Klimkówka Karpaty II Krosno 13:00
2016-09-25 Wisłoka Nowy Żmigród pauza ---
10  2016-10-02 LKS Moderówka ORZEŁ Bieździedza 11:00
10  2016-10-02 Ostoja Kołaczyce Orzeł Faliszówka 15:30
10  2016-10-02 Jasiołka Jaśliska Wisłoka Nowy Żmigród 13:00
10  2016-10-02 Karpaty II Krosno Orzeł Lubla 11:00
10  2016-10-02 Tempo Nienaszów Polonia Kopytowa 15:30
10  2016-10-02 Sobniów Jasło LKS Lubatówka 11:00
10  2016-10-02 Victoria Kobylany Huragan Zarzecze 15:30
10  2016-10-02 Zorza Łęki Dukielskie LKS Czeluśnica 13:00
10  2016-10-02 Karpaty Klimkówka pauza ---
11  2016-10-09 ORZEŁ Bieździedza Zorza Łęki Dukielskie 15:30
11  2016-10-09 LKS Lubatówka Ostoja Kołaczyce 15:00
11  2016-10-09 Wisłoka Nowy Żmigród LKS Moderówka 15:00
11  2016-10-09 LKS Czeluśnica Victoria Kobylany 15:30
11  2016-10-09 Huragan Zarzecze Sobniów Jasło 15:30
11  2016-10-09 Orzeł Faliszówka Tempo Nienaszów 15:00
11  2016-10-09 Polonia Kopytowa Karpaty II Krosno 15:00
11  2016-10-09 Karpaty Klimkówka Jasiołka Jaśliska 13:00
11  2016-10-09 Orzeł Lubla pauza ---
12  2016-10-16 Victoria Kobylany ORZEŁ Bieździedza 15:30
12  2016-10-16 Ostoja Kołaczyce Tempo Nienaszów 15:30
12  2016-10-16 LKS Moderówka Karpaty Klimkówka 11:00
12  2016-10-16 Jasiołka Jaśliska Orzeł Lubla 13:00
12  2016-10-16 Karpaty II Krosno Orzeł Faliszówka 11:00
12  2016-10-16 LKS Lubatówka Huragan Zarzecze 15:00
12  2016-10-16 Sobniów Jasło LKS Czeluśnica 11:00
12  2016-10-16 Zorza Łęki Dukielskie Wisłoka Nowy Żmigród 13:00
12  2016-10-16 Polonia Kopytowa pauza ---
13  2016-10-23 ORZEŁ Bieździedza Sobniów Jasło 14:30
13  2016-10-23 Huragan Zarzecze Ostoja Kołaczyce 14:30
13  2016-10-23 Tempo Nienaszów Karpaty II Krosno 14:30
13  2016-10-23 LKS Czeluśnica LKS Lubatówka 14:30
13  2016-10-23 Wisłoka Nowy Żmigród Victoria Kobylany 14:30
13  2016-10-23 Karpaty Klimkówka Zorza Łęki Dukielskie 13:00
13  2016-10-23 Orzeł Lubla LKS Moderówka 14:30
13  2016-10-23 Polonia Kopytowa Jasiołka Jaśliska 14:30
13  2016-10-23 Orzeł Faliszówka pauza ---
14  2016-10-30 LKS Lubatówka ORZEŁ Bieździedza 13:00
14  2016-10-30 Ostoja Kołaczyce Karpaty II Krosno 13:00
14  2016-10-30 Sobniów Jasło Wisłoka Nowy Żmigród 11:00
14  2016-10-30 Victoria Kobylany Karpaty Klimkówka 13:00
14  2016-10-30 LKS Moderówka Polonia Kopytowa 11:00
14  2016-10-30 Zorza Łęki Dukielskie Orzeł Lubla 13:00
14  2016-10-30 Jasiołka Jaśliska Orzeł Faliszówka 13:00
14  2016-10-30 Huragan Zarzecze LKS Czeluśnica 13:00
14  2016-10-30 Tempo Nienaszów pauza ---
15  2016-11-06 ORZEŁ Bieździedza Huragan Zarzecze 13:00
15  2016-11-06 LKS Czeluśnica Ostoja Kołaczyce 13:00
15  2016-11-06 Wisłoka Nowy Żmigród LKS Lubatówka 13:00
15  2016-11-06 Karpaty Klimkówka Sobniów Jasło 13:00
15  2016-11-06 Orzeł Lubla Victoria Kobylany 13:00
15  2016-11-06 Polonia Kopytowa Zorza Łęki Dukielskie 13:00
15  2016-11-06 Orzeł Faliszówka LKS Moderówka 13:00
15  2016-11-06 Tempo Nienaszów Jasiołka Jaśliska 13:00
15  2016-11-06 Karpaty II Krosno pauza ---
16  2016-11-11 LKS Czeluśnica ORZEŁ Bieździedza 12:00
16  2016-11-11 Huragan Zarzecze Wisłoka Nowy Żmigród 12:00
16  2016-11-11 LKS Lubatówka Karpaty Klimkówka 12:00
16  2016-11-11 Sobniów Jasło Orzeł Lubla 11:00
16  2016-11-11 Victoria Kobylany Polonia Kopytowa 12:00
16  2016-11-11 Zorza Łęki Dukielskie Orzeł Faliszówka 12:00
16  2016-11-11 LKS Moderówka Tempo Nienaszów 11:00
16  2016-11-11 Jasiołka Jaśliska Karpaty II Krosno 12:00
16  2016-11-11 Ostoja Kołaczyce pauza ---
17  2016-11-13 ORZEŁ Bieździedza Ostoja Kołaczyce 12:00
17  2016-11-13 Karpaty Klimkówka Huragan Zarzecze 12:00
17  2016-11-13 Orzeł Lubla LKS Lubatówka 12:00
17  2016-11-13 Polonia Kopytowa Sobniów Jasło 12:00
17  2016-11-13 Orzeł Faliszówka Victoria Kobylany 12:00
17  2016-11-13 Tempo Nienaszów Zorza Łęki Dukielskie 12:00
17  2016-11-13 Karpaty II Krosno LKS Moderówka 11:00
17  2016-11-13 Wisłoka Nowy Żmigród LKS Czeluśnica 12:00
17  2016-11-13 Jasiołka Jaśliska pauza ---

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2016-07-22 Brzostowianka Brzostek 2:8 ORZEŁ Bieździedza zobacz ›
2016-07-28 Jasiołka Hankówka/Brzyszczki 2:3 ORZEŁ Bieździedza zobacz ›
2016-07-30 ORZEŁ Bieździedza 4:4 Huragan Zarzecze zobacz ›

Najbliższe spotkanie

ORZEŁ BieździedzaWisłoka Nowy Żmigród
ORZEŁ Bieździedza   Wisłoka Nowy Żmigród
2016-08-07, 16:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Wyniki

Mecze sparingowe
Brzostowianka Brzostek 2:8 ORZEŁ Bieździedza
Jasiołka Hankówka/Brzyszczki 2:3 ORZEŁ Bieździedza
ORZEŁ Bieździedza 4:4 Huragan Zarzecze

Sponsorzy

darmowy hosting obrazków

darmowy hosting obrazków

darmowy hosting obrazków 

darmowy hosting obrazków

darmowy hosting obrazków 

Najnowsza galeria

ORZEŁ Bieździedza - Przełęcz Dukla
Ładowanie...