ORZEŁ Bieździedza - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Reklama

Kipsta F700

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 47, wczoraj: 1068
ogółem: 1 705 538

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Logowanie

login:
hasło:
Zarejestruj się

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2015-08-08 Iwonka Iwonicz Czarni Jasło 16:30
2015-08-08 Szarotka Uherce Przełęcz Dukla 16:30
2015-08-09 Grabowianka Grabówka ORZEŁ Bieździedza 15:00
2015-08-09 Markiewicza Krosno Kotwica Korczyna 16:30
2015-08-09 Iskra Przysietnica LKS Skołyszyn 16:30
2015-08-09 Gaudium Łężyny Partyzant Targowiska 16:30
2015-08-09 LKS Zarszyn Orzeł Faliszówka 16:30
2015-08-09 Górnik Strachocina Bieszczady Ustrzyki Dolne 16:30
2015-08-15 Iwonka Iwonicz Markiewicza Krosno 16:30
2015-08-16 ORZEŁ Bieździedza Szarotka Uherce 16:30
2015-08-16 Czarni Jasło Bieszczady Ustrzyki Dolne 11:00
2015-08-16 Przełęcz Dukla Górnik Strachocina 16:30
2015-08-16 Orzeł Faliszówka Grabowianka Grabówka 16:30
2015-08-16 Partyzant Targowiska LKS Zarszyn 15:00
2015-08-16 LKS Skołyszyn Gaudium Łężyny 15:00
2015-08-16 Kotwica Korczyna Iskra Przysietnica 15:00
2015-08-22 Szarotka Uherce Orzeł Faliszówka 16:30
2015-08-23 Górnik Strachocina ORZEŁ Bieździedza 16:30
2015-08-23 Markiewicza Krosno Czarni Jasło 16:30
2015-08-23 Iskra Przysietnica Iwonka Iwonicz 16:30
2015-08-23 Gaudium Łężyny Kotwica Korczyna 16:30
2015-08-23 LKS Zarszyn LKS Skołyszyn 16:30
2015-08-23 Grabowianka Grabówka Partyzant Targowiska 15:00
2015-08-23 Przełęcz Dukla Bieszczady Ustrzyki Dolne 16:30
2015-08-29 Iwonka Iwonicz Gaudium Łężyny 16:30
2015-08-30 ORZEŁ Bieździedza Bieszczady Ustrzyki Dolne 16:30
2015-08-30 Czarni Jasło Przełęcz Dukla 11:00
2015-08-30 Orzeł Faliszówka Górnik Strachocina 16:30
2015-08-30 Partyzant Targowiska Szarotka Uherce 15:00
2015-08-30 LKS Skołyszyn Grabowianka Grabówka 15:00
2015-08-30 Kotwica Korczyna LKS Zarszyn 15:00
2015-08-30 Markiewicza Krosno Iskra Przysietnica 16:30
2015-09-05 Szarotka Uherce LKS Skołyszyn 16:30
2015-09-06 Przełęcz Dukla ORZEŁ Bieździedza 16:30
2015-09-06 Iskra Przysietnica Czarni Jasło 16:30
2015-09-06 Gaudium Łężyny Markiewicza Krosno 16:30
2015-09-06 LKS Zarszyn Iwonka Iwonicz 16:30
2015-09-06 Grabowianka Grabówka Kotwica Korczyna 15:00
2015-09-06 Górnik Strachocina Partyzant Targowiska 16:30
2015-09-06 Bieszczady Ustrzyki Dolne Orzeł Faliszówka 16:30
2015-09-12 Iwonka Iwonicz Grabowianka Grabówka 16:30
2015-09-13 Czarni Jasło ORZEŁ Bieździedza 11:00
2015-09-13 Orzeł Faliszówka Przełęcz Dukla 16:30
2015-09-13 Partyzant Targowiska Bieszczady Ustrzyki Dolne 15:00
2015-09-13 LKS Skołyszyn Górnik Strachocina 15:00
2015-09-13 Kotwica Korczyna Szarotka Uherce 15:00
2015-09-13 Markiewicza Krosno LKS Zarszyn 16:30
2015-09-13 Iskra Przysietnica Gaudium Łężyny 16:30
2015-09-19 Szarotka Uherce Iwonka Iwonicz 16:30
2015-09-20 ORZEŁ Bieździedza Orzeł Faliszówka 16:30
2015-09-20 Gaudium Łężyny Czarni Jasło 16:30
2015-09-20 LKS Zarszyn Iskra Przysietnica 16:30
2015-09-20 Górnik Strachocina Kotwica Korczyna 16:30
2015-09-20 Bieszczady Ustrzyki Dolne LKS Skołyszyn 16:30
2015-09-20 Grabowianka Grabówka Markiewicza Krosno 15:00
2015-09-20 Przełęcz Dukla Partyzant Targowiska 16:30
2015-09-26 Iwonka Iwonicz Górnik Strachocina 15:30
2015-09-27 Partyzant Targowiska ORZEŁ Bieździedza 15:00
2015-09-27 Czarni Jasło Orzeł Faliszówka 11:00
2015-09-27 LKS Skołyszyn Przełęcz Dukla 15:00
2015-09-27 Kotwica Korczyna Bieszczady Ustrzyki Dolne 15:00
2015-09-27 Markiewicza Krosno Szarotka Uherce 15:30
2015-09-27 Iskra Przysietnica Grabowianka Grabówka 15:30
2015-09-27 Gaudium Łężyny LKS Zarszyn 15:30
2015-10-03 Szarotka Uherce Iskra Przysietnica 15:30
2015-10-04 ORZEŁ Bieździedza LKS Skołyszyn 15:30
2015-10-04 LKS Zarszyn Czarni Jasło 15:30
2015-10-04 Grabowianka Grabówka Gaudium Łężyny 15:00
2015-10-04 Górnik Strachocina Markiewicza Krosno 15:30
2015-10-04 Bieszczady Ustrzyki Dolne Iwonka Iwonicz 15:30
2015-10-04 Przełęcz Dukla Kotwica Korczyna 15:30
2015-10-04 Orzeł Faliszówka Partyzant Targowiska 15:30
10  2015-10-10 Iwonka Iwonicz Przełęcz Dukla 15:30
10  2015-10-11 Kotwica Korczyna ORZEŁ Bieździedza 15:00
10  2015-10-11 Czarni Jasło Partyzant Targowiska 11:00
10  2015-10-11 LKS Skołyszyn Orzeł Faliszówka 15:00
10  2015-10-11 Markiewicza Krosno Bieszczady Ustrzyki Dolne 15:30
10  2015-10-11 Iskra Przysietnica Górnik Strachocina 15:30
10  2015-10-11 Gaudium Łężyny Szarotka Uherce 15:30
10  2015-10-11 LKS Zarszyn Grabowianka Grabówka 15:30
11  2015-10-17 Szarotka Uherce LKS Zarszyn 15:30
11  2015-10-18 ORZEŁ Bieździedza Iwonka Iwonicz 15:30
11  2015-10-18 Grabowianka Grabówka Czarni Jasło 15:00
11  2015-10-18 Górnik Strachocina Gaudium Łężyny 15:30
11  2015-10-18 Bieszczady Ustrzyki Dolne Iskra Przysietnica 15:30
11  2015-10-18 Przełęcz Dukla Markiewicza Krosno 15:30
11  2015-10-18 Orzeł Faliszówka Kotwica Korczyna 15:30
11  2015-10-18 Partyzant Targowiska LKS Skołyszyn 15:00
12  2015-10-24 Iwonka Iwonicz Orzeł Faliszówka 13:00
12  2015-10-25 Markiewicza Krosno ORZEŁ Bieździedza 13:00
12  2015-10-25 Czarni Jasło LKS Skołyszyn 11:00
12  2015-10-25 Kotwica Korczyna Partyzant Targowiska 13:00
12  2015-10-25 Iskra Przysietnica Przełęcz Dukla 13:00
12  2015-10-25 Gaudium Łężyny Bieszczady Ustrzyki Dolne 13:00
12  2015-10-25 LKS Zarszyn Górnik Strachocina 13:00
12  2015-10-25 Grabowianka Grabówka Szarotka Uherce 13:00
13  2015-10-31 ORZEŁ Bieździedza Iskra Przysietnica 13:00
13  2015-10-31 Szarotka Uherce Czarni Jasło 13:00
13  2015-10-31 Górnik Strachocina Grabowianka Grabówka 13:00
13  2015-10-31 Bieszczady Ustrzyki Dolne LKS Zarszyn 13:00
13  2015-10-31 Przełęcz Dukla Gaudium Łężyny 13:00
13  2015-10-31 Orzeł Faliszówka Markiewicza Krosno 13:00
13  2015-10-31 Partyzant Targowiska Iwonka Iwonicz 13:00
13  2015-10-31 LKS Skołyszyn Kotwica Korczyna 13:00
14  2015-11-07 Iwonka Iwonicz LKS Skołyszyn 13:00
14  2015-11-07 Szarotka Uherce Górnik Strachocina 13:00
14  2015-11-08 Gaudium Łężyny ORZEŁ Bieździedza 13:00
14  2015-11-08 Czarni Jasło Kotwica Korczyna 11:00
14  2015-11-08 Markiewicza Krosno Partyzant Targowiska 13:00
14  2015-11-08 Iskra Przysietnica Orzeł Faliszówka 13:00
14  2015-11-08 LKS Zarszyn Przełęcz Dukla 13:00
14  2015-11-08 Grabowianka Grabówka Bieszczady Ustrzyki Dolne 13:00
15  2015-11-11 ORZEŁ Bieździedza LKS Zarszyn 13:00
15  2015-11-11 Górnik Strachocina Czarni Jasło 13:00
15  2015-11-11 Bieszczady Ustrzyki Dolne Szarotka Uherce 13:00
15  2015-11-11 Przełęcz Dukla Grabowianka Grabówka 13:00
15  2015-11-11 Orzeł Faliszówka Gaudium Łężyny 13:00
15  2015-11-11 Partyzant Targowiska Iskra Przysietnica 13:00
15  2015-11-11 LKS Skołyszyn Markiewicza Krosno 13:00
15  2015-11-11 Kotwica Korczyna Iwonka Iwonicz 13:00

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2015-07-25 Brzostowianka Brzostek 1:3 ORZEŁ Bieździedza zobacz ›
2015-07-29 ORZEŁ Bieździedza 5:8 Brzostowianka Brzostek zobacz ›
2015-08-01 ORZEŁ Bieździedza Wisłoka Błażkowa 17:00

Reklama

Najbliższe spotkanie

ORZEŁ BieździedzaWisłoka Błażkowa
mecz towarzyski
ORZEŁ Bieździedza   Wisłoka Błażkowa
2015-08-01, 17:00:00

Wyniki

Mecze sparingowe
Brzostowianka Brzostek 1:3 ORZEŁ Bieździedza
ORZEŁ Bieździedza 5:8 Brzostowianka Brzostek
ORZEŁ Bieździedza Wisłoka Błażkowa

Sponsorzy

darmowy hosting obrazków

darmowy hosting obrazków

darmowy hosting obrazków 

darmowy hosting obrazków

darmowy hosting obrazków 

Najnowsza galeria

Orzeł Faliszówka - ORZEŁ Bieździedza
Ładowanie...