ORZEŁ Bieździedza - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Aktualności:
  • 2014-08-31 Wypunktowani.
  • 2014-08-27 Pójść za ciosem.
  • 2014-08-26 Informacja.
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Kotwica Korczyna - Iwonka Iwonicz 0:2
  • Partyzant Targowiska - ORZEŁ Bieździedza 5:2
  • Grabowianka Grabówka - Szarotka Uherce 0:1
  • Start Rymanów - Bieszczady Ustrzyki Dolne 0:1
  • Iskra Przysietnica - Bukowianka Bukowsko 0:0
  • Przełęcz Dukla - Orzeł Faliszówka 2:0
  • LKS Pisarowce - LKS Skołyszyn 4:1
  • Nafta Jedlicze - Haczovia Haczów 0:2
  •        

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 2 gości

dzisiaj: 84, wczoraj: 947
ogółem: 1 448 842

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Logowanie

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2014-08-09 Bieszczady Ustrzyki Dolne 0:0 ORZEŁ Bieździedza zobacz ›
2014-08-09 Szarotka Uherce 3:0 Bukowianka Bukowsko zobacz ›
2014-08-10 Partyzant Targowiska 3:1 Orzeł Faliszówka zobacz ›
2014-08-10 Grabowianka Grabówka 2:2 LKS Skołyszyn zobacz ›
2014-08-10 Start Rymanów 1:2 Haczovia Haczów zobacz ›
2014-08-10 Iskra Przysietnica 2:2 Iwonka Iwonicz zobacz ›
2014-08-10 Przełęcz Dukla 1:1 Kotwica Korczyna zobacz ›
2014-08-10 LKS Pisarowce 4:2 Nafta Jedlicze zobacz ›
2014-08-15 ORZEŁ Bieździedza 2:1 Nafta Jedlicze zobacz ›
2014-08-15 Kotwica Korczyna 1:1 LKS Pisarowce zobacz ›
2014-08-15 Iwonka Iwonicz 4:1 Przełęcz Dukla zobacz ›
2014-08-15 Haczovia Haczów 1:3 Iskra Przysietnica zobacz ›
2014-08-15 LKS Skołyszyn 3:1 Start Rymanów zobacz ›
2014-08-15 Orzeł Faliszówka 5:1 Grabowianka Grabówka zobacz ›
2014-08-15 Partyzant Targowiska 2:2 Bukowianka Bukowsko zobacz ›
2014-08-15 Szarotka Uherce 2:1 Bieszczady Ustrzyki Dolne zobacz ›
2014-08-17 Szarotka Uherce 3:3 ORZEŁ Bieździedza zobacz ›
2014-08-17 Partyzant Targowiska 2:3 Bieszczady Ustrzyki Dolne zobacz ›
2014-08-17 Grabowianka Grabówka 1:3 Bukowianka Bukowsko zobacz ›
2014-08-17 Start Rymanów 1:1 Orzeł Faliszówka zobacz ›
2014-08-17 Iskra Przysietnica 2:0 LKS Skołyszyn zobacz ›
2014-08-17 Przełęcz Dukla 2:2 Haczovia Haczów zobacz ›
2014-08-17 LKS Pisarowce 4:2 Iwonka Iwonicz zobacz ›
2014-08-17 Nafta Jedlicze 1:1 Kotwica Korczyna zobacz ›
2014-08-23 Iwonka Iwonicz 3:0 Nafta Jedlicze zobacz ›
2014-08-23 Szarotka Uherce 1:0 Partyzant Targowiska zobacz ›
2014-08-24 ORZEŁ Bieździedza 2:1 Kotwica Korczyna zobacz ›
2014-08-24 Haczovia Haczów 1:5 LKS Pisarowce zobacz ›
2014-08-24 LKS Skołyszyn 0:3 Przełęcz Dukla zobacz ›
2014-08-24 Orzeł Faliszówka 2:0 Iskra Przysietnica zobacz ›
2014-08-24 Start Rymanów 0:1 Bukowianka Bukowsko zobacz ›
2014-08-24 Bieszczady Ustrzyki Dolne 2:0 Grabowianka Grabówka zobacz ›
2014-08-30 Kotwica Korczyna 0:2 Iwonka Iwonicz zobacz ›
2014-08-31 Partyzant Targowiska 5:2 ORZEŁ Bieździedza zobacz ›
2014-08-31 Grabowianka Grabówka 0:1 Szarotka Uherce zobacz ›
2014-08-31 Start Rymanów 0:1 Bieszczady Ustrzyki Dolne zobacz ›
2014-08-31 Iskra Przysietnica 0:0 Bukowianka Bukowsko zobacz ›
2014-08-31 Przełęcz Dukla 2:0 Orzeł Faliszówka zobacz ›
2014-08-31 LKS Pisarowce 4:1 LKS Skołyszyn zobacz ›
2014-08-31 Nafta Jedlicze 0:2 Haczovia Haczów zobacz ›
2014-09-06 Szarotka Uherce Start Rymanów 16:30
2014-09-07 ORZEŁ Bieździedza Iwonka Iwonicz 16:30
2014-09-07 Partyzant Targowiska Grabowianka Grabówka 15:00
2014-09-07 Orzeł Faliszówka LKS Pisarowce 15:00
2014-09-07 Haczovia Haczów Kotwica Korczyna 16:30
2014-09-07 LKS Skołyszyn Nafta Jedlicze 15:00
2014-09-07 Bieszczady Ustrzyki Dolne Iskra Przysietnica 16:30
2014-09-07 Bukowianka Bukowsko Przełęcz Dukla 15:00
2014-09-13 Kotwica Korczyna LKS Skołyszyn 16:30
2014-09-13 Iwonka Iwonicz Haczovia Haczów 16:30
2014-09-14 Grabowianka Grabówka ORZEŁ Bieździedza 15:00
2014-09-14 Start Rymanów Partyzant Targowiska 11:00
2014-09-14 Iskra Przysietnica Szarotka Uherce 16:30
2014-09-14 LKS Pisarowce Bukowianka Bukowsko 16:30
2014-09-14 Przełęcz Dukla Bieszczady Ustrzyki Dolne 16:30
2014-09-14 Nafta Jedlicze Orzeł Faliszówka 16:30
2014-09-20 Szarotka Uherce Przełęcz Dukla 16:30
2014-09-21 ORZEŁ Bieździedza Haczovia Haczów 16:30
2014-09-21 Grabowianka Grabówka Start Rymanów 15:00
2014-09-21 Orzeł Faliszówka Kotwica Korczyna 15:00
2014-09-21 Bukowianka Bukowsko Nafta Jedlicze 16:30
2014-09-21 Bieszczady Ustrzyki Dolne LKS Pisarowce 16:30
2014-09-21 Partyzant Targowiska Iskra Przysietnica 14:00
2014-09-21 LKS Skołyszyn Iwonka Iwonicz 15:00
2014-09-27 Kotwica Korczyna Bukowianka Bukowsko 15:30
2014-09-27 Iwonka Iwonicz Orzeł Faliszówka 15:30
2014-09-28 Start Rymanów ORZEŁ Bieździedza 11:00
2014-09-28 Iskra Przysietnica Grabowianka Grabówka 15:30
2014-09-28 Haczovia Haczów LKS Skołyszyn 16:30
2014-09-28 LKS Pisarowce Szarotka Uherce 15:30
2014-09-28 Nafta Jedlicze Bieszczady Ustrzyki Dolne 15:30
2014-09-28 Przełęcz Dukla Partyzant Targowiska 15:00
10  2014-10-04 Szarotka Uherce Nafta Jedlicze 15:30
10  2014-10-05 ORZEŁ Bieździedza LKS Skołyszyn 15:30
10  2014-10-05 Orzeł Faliszówka Haczovia Haczów 15:00
10  2014-10-05 Bukowianka Bukowsko Iwonka Iwonicz 15:00
10  2014-10-05 Partyzant Targowiska LKS Pisarowce 15:00
10  2014-10-05 Grabowianka Grabówka Przełęcz Dukla 15:00
10  2014-10-05 Start Rymanów Iskra Przysietnica 11:00
10  2014-10-05 Bieszczady Ustrzyki Dolne Kotwica Korczyna 17:00
11  2014-10-11 Kotwica Korczyna Szarotka Uherce 15:30
11  2014-10-11 Iwonka Iwonicz Bieszczady Ustrzyki Dolne 15:30
11  2014-10-12 Iskra Przysietnica ORZEŁ Bieździedza 15:30
11  2014-10-12 LKS Skołyszyn Orzeł Faliszówka 15:00
11  2014-10-12 LKS Pisarowce Grabowianka Grabówka 15:30
11  2014-10-12 Przełęcz Dukla Start Rymanów 15:30
11  2014-10-12 Haczovia Haczów Bukowianka Bukowsko 15:30
11  2014-10-12 Nafta Jedlicze Partyzant Targowiska 15:00
12  2014-10-18 Szarotka Uherce Iwonka Iwonicz 14:30
12  2014-10-19 ORZEŁ Bieździedza Orzeł Faliszówka 14:30
12  2014-10-19 Bukowianka Bukowsko LKS Skołyszyn 14:30
12  2014-10-19 Bieszczady Ustrzyki Dolne Haczovia Haczów 14:30
12  2014-10-19 Start Rymanów LKS Pisarowce 11:00
12  2014-10-19 Partyzant Targowiska Kotwica Korczyna 14:00
12  2014-10-19 Iskra Przysietnica Przełęcz Dukla 14:30
12  2014-10-19 Grabowianka Grabówka Nafta Jedlicze 14:30
13  2014-10-25 Kotwica Korczyna Grabowianka Grabówka 13:00
13  2014-10-25 Iwonka Iwonicz Partyzant Targowiska 13:00
13  2014-10-26 Przełęcz Dukla ORZEŁ Bieździedza 13:00
13  2014-10-26 LKS Pisarowce Iskra Przysietnica 13:00
13  2014-10-26 Nafta Jedlicze Start Rymanów 13:00
13  2014-10-26 Haczovia Haczów Szarotka Uherce 13:00
13  2014-10-26 Orzeł Faliszówka Bukowianka Bukowsko 13:00
13  2014-10-26 LKS Skołyszyn Bieszczady Ustrzyki Dolne 13:00
14  2014-11-02 ORZEŁ Bieździedza Bukowianka Bukowsko 13:00
14  2014-11-02 Bieszczady Ustrzyki Dolne Orzeł Faliszówka 13:00
14  2014-11-02 Szarotka Uherce LKS Skołyszyn 13:00
14  2014-11-02 Partyzant Targowiska Haczovia Haczów 13:00
14  2014-11-02 Grabowianka Grabówka Iwonka Iwonicz 13:00
14  2014-11-02 Start Rymanów Kotwica Korczyna 11:00
14  2014-11-02 Iskra Przysietnica Nafta Jedlicze 13:00
14  2014-11-02 Przełęcz Dukla LKS Pisarowce 17:00
15  2014-11-08 Kotwica Korczyna Iskra Przysietnica 13:00
15  2014-11-08 Iwonka Iwonicz Start Rymanów 13:00
15  2014-11-09 LKS Pisarowce ORZEŁ Bieździedza 13:00
15  2014-11-09 LKS Skołyszyn Partyzant Targowiska 12:00
15  2014-11-09 Haczovia Haczów Grabowianka Grabówka 13:00
15  2014-11-09 Orzeł Faliszówka Szarotka Uherce 12:00
15  2014-11-09 Nafta Jedlicze Przełęcz Dukla 13:00
15  2014-11-09 Bukowianka Bukowsko Bieszczady Ustrzyki Dolne 13:00

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2014-07-13 ORZEŁ Bieździedza 1:2 LKS Odrzechowa zobacz ›
2014-07-13 ORZEŁ Bieździedza 0:3 Wisłok Sieniawa zobacz ›
2014-07-19 ORZEŁ Bieździedza 2:3 Sobniów Jasło zobacz ›
2014-07-26 ORZEŁ Bieździedza 9:3 Wisłok Sieniawa zobacz ›
2014-07-30 Czarni Jasło 0:2 ORZEŁ Bieździedza zobacz ›
2014-08-02 ORZEŁ Bieździedza 6:3 Brzostowianka Brzostek zobacz ›
2014-08-05 ORZEŁ Bieździedza 4:0 Liwocz Brzyska zobacz ›

Najbliższe spotkanie

ORZEŁ BieździedzaIwonka Iwonicz
ORZEŁ Bieździedza   Iwonka Iwonicz
2014-09-07, 16:30:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Wyniki

Ostatnia kolejka 5
Kotwica Korczyna 0:2 Iwonka Iwonicz
Partyzant Targowiska 5:2 ORZEŁ Bieździedza
Grabowianka Grabówka 0:1 Szarotka Uherce
Start Rymanów 0:1 Bieszczady Ustrzyki Dolne
Iskra Przysietnica 0:0 Bukowianka Bukowsko
Przełęcz Dukla 2:0 Orzeł Faliszówka
LKS Pisarowce 4:1 LKS Skołyszyn
Nafta Jedlicze 0:2 Haczovia Haczów

SPONSORZY

darmowy hosting obrazków

darmowy hosting obrazków

darmowy hosting obrazków 

darmowy hosting obrazków

darmowy hosting obrazków

darmowy hosting obrazków 

 

 

Najnowsza galeria

ORZEŁ Bieździedza - Partyzant Targowiska
Ładowanie...