ORZEŁ Bieździedza - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 406, wczoraj: 614
ogółem: 2 319 968

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Logowanie

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2016-08-07 ORZEŁ Bieździedza 3:0 Wisłoka Nowy Żmigród zobacz ›
2016-08-07 Jasiołka Jaśliska 0:0 Ostoja Kołaczyce zobacz ›
2016-08-07 Zorza Łęki Dukielskie 0:2 Karpaty II Krosno zobacz ›
2016-08-07 Victoria Kobylany 0:3 Tempo Nienaszów zobacz ›
2016-08-07 Sobniów Jasło 1:0 Orzeł Faliszówka zobacz ›
2016-08-07 LKS Lubatówka 0:1 Polonia Kopytowa zobacz ›
2016-08-07 Huragan Zarzecze 2:0 Orzeł Lubla zobacz ›
2016-08-07 LKS Czeluśnica 3:1 Karpaty Klimkówka zobacz ›
2016-08-07 LKS Moderówka pauza ---
2016-08-14 Karpaty Klimkówka 1:0 ORZEŁ Bieździedza zobacz ›
2016-08-14 Wisłoka Nowy Żmigród 0:1 Ostoja Kołaczyce zobacz ›
2016-08-14 Karpaty II Krosno 3:1 Victoria Kobylany zobacz ›
2016-08-14 Orzeł Lubla 1:1 LKS Czeluśnica zobacz ›
2016-08-14 Polonia Kopytowa 5:3 Huragan Zarzecze zobacz ›
2016-08-14 Orzeł Faliszówka 3:2 LKS Lubatówka zobacz ›
2016-08-14 Tempo Nienaszów 2:3 Sobniów Jasło zobacz ›
2016-08-14 Jasiołka Jaśliska 4:0 LKS Moderówka zobacz ›
2016-08-14 Zorza Łęki Dukielskie pauza ---
2016-08-17 ORZEŁ Bieździedza 0:4 Orzeł Lubla zobacz ›
2016-08-17 LKS Moderówka 0:2 Ostoja Kołaczyce zobacz ›
2016-08-17 Zorza Łęki Dukielskie 3:0 Jasiołka Jaśliska zobacz ›
2016-08-17 Sobniów Jasło 2:1 Karpaty II Krosno zobacz ›
2016-08-17 LKS Lubatówka 0:0 Tempo Nienaszów zobacz ›
2016-08-17 Huragan Zarzecze 2:2 Orzeł Faliszówka zobacz ›
2016-08-17 LKS Czeluśnica 1:1 Polonia Kopytowa zobacz ›
2016-08-17 Wisłoka Nowy Żmigród 8:0 Karpaty Klimkówka zobacz ›
2016-08-17 Victoria Kobylany pauza ---
2016-08-21 Polonia Kopytowa 4:2 ORZEŁ Bieździedza zobacz ›
2016-08-21 Ostoja Kołaczyce 3:0 Karpaty Klimkówka zobacz ›
2016-08-21 LKS Moderówka 2:2 Zorza Łęki Dukielskie zobacz ›
2016-08-21 Orzeł Lubla 5:0 Wisłoka Nowy Żmigród zobacz ›
2016-08-21 Orzeł Faliszówka 2:1 LKS Czeluśnica zobacz ›
2016-08-21 Tempo Nienaszów 2:2 Huragan Zarzecze zobacz ›
2016-08-21 Karpaty II Krosno 1:0 LKS Lubatówka zobacz ›
2016-08-21 Jasiołka Jaśliska 1:3 Victoria Kobylany zobacz ›
2016-08-21 Sobniów Jasło pauza ---
2016-08-28 ORZEŁ Bieździedza 2:3 Orzeł Faliszówka zobacz ›
2016-08-28 Zorza Łęki Dukielskie 3:3 Ostoja Kołaczyce zobacz ›
2016-08-28 Wisłoka Nowy Żmigród 1:2 Polonia Kopytowa zobacz ›
2016-08-28 Victoria Kobylany 1:3 LKS Moderówka zobacz ›
2016-08-28 Sobniów Jasło 3:1 Jasiołka Jaśliska zobacz ›
2016-08-28 Karpaty II Krosno 0:0 Huragan Zarzecze zobacz ›
2016-08-28 LKS Czeluśnica 1:3 Tempo Nienaszów zobacz ›
2016-08-28 Karpaty Klimkówka 1:6 Orzeł Lubla zobacz ›
2016-08-28 LKS Lubatówka pauza ---
2016-09-04 Tempo Nienaszów 3:0 ORZEŁ Bieździedza zobacz ›
2016-09-04 Ostoja Kołaczyce 0:0 Orzeł Lubla zobacz ›
2016-09-04 Jasiołka Jaśliska 1:2 LKS Lubatówka zobacz ›
2016-09-04 Zorza Łęki Dukielskie 5:1 Victoria Kobylany zobacz ›
2016-09-04 Polonia Kopytowa 6:2 Karpaty Klimkówka zobacz ›
2016-09-04 Wisłoka Nowy Żmigród 4:0 Orzeł Faliszówka zobacz ›
2016-09-04 Karpaty II Krosno 0:3 LKS Czeluśnica zobacz ›
2016-09-04 LKS Moderówka 0:0 Sobniów Jasło zobacz ›
2016-09-04 Huragan Zarzecze pauza ---
2016-09-11 ORZEŁ Bieździedza 4:3 Karpaty II Krosno zobacz ›
2016-09-11 Victoria Kobylany 0:1 Ostoja Kołaczyce zobacz ›
2016-09-11 Orzeł Lubla 0:2 Polonia Kopytowa zobacz ›
2016-09-11 Wisłoka Nowy Żmigród 1:1 Tempo Nienaszów zobacz ›
2016-09-11 Huragan Zarzecze 1:0 Jasiołka Jaśliska zobacz ›
2016-09-11 LKS Lubatówka 1:1 LKS Moderówka zobacz ›
2016-09-11 Sobniów Jasło 1:2 Zorza Łęki Dukielskie zobacz ›
2016-09-11 Karpaty Klimkówka 4:3 Orzeł Faliszówka zobacz ›
2016-09-11 LKS Czeluśnica pauza ---
2016-09-18 ORZEŁ Bieździedza pauza ---
2016-09-18 Ostoja Kołaczyce 1:2 Polonia Kopytowa zobacz ›
2016-09-18 Victoria Kobylany 1:2 Sobniów Jasło zobacz ›
2016-09-18 Orzeł Faliszówka 2:1 Orzeł Lubla zobacz ›
2016-09-18 Tempo Nienaszów 6:1 Karpaty Klimkówka zobacz ›
2016-09-18 Karpaty II Krosno 2:4 Wisłoka Nowy Żmigród zobacz ›
2016-09-18 Jasiołka Jaśliska 2:2 LKS Czeluśnica zobacz ›
2016-09-18 LKS Moderówka 1:1 Huragan Zarzecze zobacz ›
2016-09-18 Zorza Łęki Dukielskie 5:1 LKS Lubatówka zobacz ›
2016-09-21 Orzeł Lubla 2:2 Tempo Nienaszów zobacz ›
2016-09-25 ORZEŁ Bieździedza 1:3 Jasiołka Jaśliska zobacz ›
2016-09-25 Sobniów Jasło 0:0 Ostoja Kołaczyce zobacz ›
2016-09-25 LKS Lubatówka 3:1 Victoria Kobylany zobacz ›
2016-09-25 Huragan Zarzecze 4:2 Zorza Łęki Dukielskie zobacz ›
2016-09-25 LKS Czeluśnica 2:2 LKS Moderówka zobacz ›
2016-09-25 Polonia Kopytowa 0:1 Orzeł Faliszówka zobacz ›
2016-09-25 Karpaty Klimkówka 2:3 Karpaty II Krosno zobacz ›
2016-09-25 Wisłoka Nowy Żmigród pauza ---
10  2016-10-02 LKS Moderówka 1:1 ORZEŁ Bieździedza zobacz ›
10  2016-10-02 Ostoja Kołaczyce 1:1 Orzeł Faliszówka zobacz ›
10  2016-10-02 Jasiołka Jaśliska 3:0 Wisłoka Nowy Żmigród zobacz ›
10  2016-10-02 Karpaty II Krosno 4:2 Orzeł Lubla zobacz ›
10  2016-10-02 Tempo Nienaszów 0:0 Polonia Kopytowa zobacz ›
10  2016-10-02 Sobniów Jasło 0:3 LKS Lubatówka zobacz ›
10  2016-10-02 Victoria Kobylany 1:2 Huragan Zarzecze zobacz ›
10  2016-10-02 Zorza Łęki Dukielskie 1:3 LKS Czeluśnica zobacz ›
10  2016-10-02 Karpaty Klimkówka pauza ---
11  2016-10-09 ORZEŁ Bieździedza 4:1 Zorza Łęki Dukielskie zobacz ›
11  2016-10-09 LKS Lubatówka 1:4 Ostoja Kołaczyce zobacz ›
11  2016-10-09 Wisłoka Nowy Żmigród 3:3 LKS Moderówka zobacz ›
11  2016-10-09 LKS Czeluśnica 1:1 Victoria Kobylany zobacz ›
11  2016-10-09 Huragan Zarzecze 1:1 Sobniów Jasło zobacz ›
11  2016-10-09 Orzeł Faliszówka 3:2 Tempo Nienaszów zobacz ›
11  2016-10-09 Polonia Kopytowa 3:2 Karpaty II Krosno zobacz ›
11  2016-10-09 Karpaty Klimkówka 1:3 Jasiołka Jaśliska zobacz ›
11  2016-10-09 Orzeł Lubla pauza ---
12  2016-10-16 Victoria Kobylany 1:2 ORZEŁ Bieździedza zobacz ›
12  2016-10-16 Ostoja Kołaczyce 2:1 Tempo Nienaszów zobacz ›
12  2016-10-16 LKS Moderówka 0:1 Karpaty Klimkówka zobacz ›
12  2016-10-16 Jasiołka Jaśliska 2:1 Orzeł Lubla zobacz ›
12  2016-10-16 Karpaty II Krosno 2:1 Orzeł Faliszówka zobacz ›
12  2016-10-16 LKS Lubatówka 4:0 Huragan Zarzecze zobacz ›
12  2016-10-16 Sobniów Jasło 1:1 LKS Czeluśnica zobacz ›
12  2016-10-16 Zorza Łęki Dukielskie 1:1 Wisłoka Nowy Żmigród zobacz ›
12  2016-10-16 Polonia Kopytowa pauza ---
13  2016-10-23 ORZEŁ Bieździedza 2:0 Sobniów Jasło zobacz ›
13  2016-10-23 Huragan Zarzecze 1:1 Ostoja Kołaczyce zobacz ›
13  2016-10-23 Tempo Nienaszów 3:1 Karpaty II Krosno zobacz ›
13  2016-10-23 LKS Czeluśnica 2:1 LKS Lubatówka zobacz ›
13  2016-10-23 Wisłoka Nowy Żmigród 2:2 Victoria Kobylany zobacz ›
13  2016-10-23 Karpaty Klimkówka 3:2 Zorza Łęki Dukielskie zobacz ›
13  2016-10-23 Orzeł Lubla 4:1 LKS Moderówka zobacz ›
13  2016-10-23 Polonia Kopytowa 6:2 Jasiołka Jaśliska zobacz ›
13  2016-10-23 Orzeł Faliszówka pauza ---
14  2016-10-30 LKS Lubatówka 0:1 ORZEŁ Bieździedza zobacz ›
14  2016-10-30 Ostoja Kołaczyce 3:2 Karpaty II Krosno zobacz ›
14  2016-10-30 Sobniów Jasło 4:0 Wisłoka Nowy Żmigród zobacz ›
14  2016-10-30 Victoria Kobylany 4:1 Karpaty Klimkówka zobacz ›
14  2016-10-30 LKS Moderówka 1:2 Polonia Kopytowa zobacz ›
14  2016-10-30 Zorza Łęki Dukielskie 3:0 Orzeł Lubla zobacz ›
14  2016-10-30 Jasiołka Jaśliska 2:1 Orzeł Faliszówka zobacz ›
14  2016-10-30 Huragan Zarzecze 0:4 LKS Czeluśnica zobacz ›
14  2016-10-30 Tempo Nienaszów pauza ---
15  2016-11-06 ORZEŁ Bieździedza 0:2 Huragan Zarzecze zobacz ›
15  2016-11-06 LKS Czeluśnica 1:0 Ostoja Kołaczyce zobacz ›
15  2016-11-06 Wisłoka Nowy Żmigród 3:5 LKS Lubatówka zobacz ›
15  2016-11-06 Karpaty Klimkówka 0:1 Sobniów Jasło zobacz ›
15  2016-11-06 Orzeł Lubla 2:2 Victoria Kobylany zobacz ›
15  2016-11-06 Polonia Kopytowa 7:1 Zorza Łęki Dukielskie zobacz ›
15  2016-11-06 Orzeł Faliszówka 5:1 LKS Moderówka zobacz ›
15  2016-11-06 Tempo Nienaszów 2:4 Jasiołka Jaśliska zobacz ›
15  2016-11-06 Karpaty II Krosno pauza ---
16  2016-11-11 LKS Czeluśnica 1:0 ORZEŁ Bieździedza zobacz ›
16  2016-11-11 Huragan Zarzecze 4:2 Wisłoka Nowy Żmigród zobacz ›
16  2016-11-11 LKS Lubatówka 2:1 Karpaty Klimkówka zobacz ›
16  2016-11-11 Sobniów Jasło 1:1 Orzeł Lubla zobacz ›
16  2016-11-11 Victoria Kobylany 2:0 Polonia Kopytowa zobacz ›
16  2016-11-11 Zorza Łęki Dukielskie 1:1 Orzeł Faliszówka zobacz ›
16  2016-11-11 LKS Moderówka 1:1 Tempo Nienaszów zobacz ›
16  2016-11-11 Jasiołka Jaśliska 0:1 Karpaty II Krosno zobacz ›
16  2016-11-11 Ostoja Kołaczyce pauza ---
17  2016-11-13 Orzeł Faliszówka 6:2 Victoria Kobylany zobacz ›
17  2017-03-19 ORZEŁ Bieździedza 1:2 Ostoja Kołaczyce zobacz ›
17  2017-03-19 Karpaty Klimkówka 2:1 Huragan Zarzecze zobacz ›
17  2017-03-19 Orzeł Lubla 2:0 LKS Lubatówka zobacz ›
17  2017-03-19 Polonia Kopytowa 4:1 Sobniów Jasło zobacz ›
17  2017-03-19 Tempo Nienaszów 2:2 Zorza Łęki Dukielskie zobacz ›
17  2017-03-19 Karpaty II Krosno 0:2 LKS Moderówka zobacz ›
17  2017-03-19 Wisłoka Nowy Żmigród 2:1 LKS Czeluśnica zobacz ›
17  2017-03-19 Jasiołka Jaśliska pauza ---
18  2017-03-26 Wisłoka Nowy Żmigród 1:3 ORZEŁ Bieździedza zobacz ›
18  2017-03-26 Ostoja Kołaczyce 4:0 Jasiołka Jaśliska zobacz ›
18  2017-03-26 Karpaty II Krosno 0:3 Zorza Łęki Dukielskie zobacz ›
18  2017-03-26 Tempo Nienaszów 3:0 Victoria Kobylany zobacz ›
18  2017-03-26 Orzeł Faliszówka 2:1 Sobniów Jasło zobacz ›
18  2017-03-26 Polonia Kopytowa 4:2 LKS Lubatówka zobacz ›
18  2017-03-26 Orzeł Lubla 3:2 Huragan Zarzecze zobacz ›
18  2017-03-26 Karpaty Klimkówka 2:2 LKS Czeluśnica zobacz ›
18  2017-03-26 LKS Moderówka pauza ---
19  2017-04-02 ORZEŁ Bieździedza 1:1 Karpaty Klimkówka zobacz ›
19  2017-04-02 Ostoja Kołaczyce 3:0 Wisłoka Nowy Żmigród zobacz ›
19  2017-04-02 Victoria Kobylany 3:0 Karpaty II Krosno zobacz ›
19  2017-04-02 LKS Czeluśnica 0:3 Orzeł Lubla zobacz ›
19  2017-04-02 Huragan Zarzecze 0:2 Polonia Kopytowa zobacz ›
19  2017-04-02 LKS Lubatówka 3:1 Orzeł Faliszówka zobacz ›
19  2017-04-02 Sobniów Jasło 1:2 Tempo Nienaszów zobacz ›
19  2017-04-02 LKS Moderówka 1:1 Jasiołka Jaśliska zobacz ›
19  2017-04-02 Zorza Łęki Dukielskie pauza ---
20  2017-04-09 Orzeł Lubla 3:1 ORZEŁ Bieździedza zobacz ›
20  2017-04-09 Ostoja Kołaczyce 2:0 LKS Moderówka zobacz ›
20  2017-04-09 Jasiołka Jaśliska 1:0 Zorza Łęki Dukielskie zobacz ›
20  2017-04-09 Karpaty II Krosno 0:3 Sobniów Jasło zobacz ›
20  2017-04-09 Tempo Nienaszów 3:1 LKS Lubatówka zobacz ›
20  2017-04-09 Orzeł Faliszówka 0:1 Huragan Zarzecze zobacz ›
20  2017-04-09 Polonia Kopytowa 3:1 LKS Czeluśnica zobacz ›
20  2017-04-09 Karpaty Klimkówka 1:1 Wisłoka Nowy Żmigród zobacz ›
20  2017-04-09 Victoria Kobylany pauza ---
21  2017-04-15 ORZEŁ Bieździedza 2:3 Polonia Kopytowa zobacz ›
21  2017-04-15 Karpaty Klimkówka 0:1 Ostoja Kołaczyce zobacz ›
21  2017-04-15 Zorza Łęki Dukielskie 4:1 LKS Moderówka zobacz ›
21  2017-04-15 Wisłoka Nowy Żmigród 3:2 Orzeł Lubla zobacz ›
21  2017-04-15 LKS Czeluśnica 4:3 Orzeł Faliszówka zobacz ›
21  2017-04-15 Huragan Zarzecze 5:0 Tempo Nienaszów zobacz ›
21  2017-04-15 LKS Lubatówka 3:0 Karpaty II Krosno zobacz ›
21  2017-04-15 Victoria Kobylany 0:2 Jasiołka Jaśliska zobacz ›
21  2017-04-15 Sobniów Jasło pauza ---
22  2017-04-23 Orzeł Faliszówka 5:2 ORZEŁ Bieździedza zobacz ›
22  2017-04-23 Ostoja Kołaczyce 2:1 Zorza Łęki Dukielskie zobacz ›
22  2017-04-23 Polonia Kopytowa 6:0 Wisłoka Nowy Żmigród zobacz ›
22  2017-04-23 LKS Moderówka 0:2 Victoria Kobylany zobacz ›
22  2017-04-23 Jasiołka Jaśliska 2:1 Sobniów Jasło zobacz ›
22  2017-04-23 Huragan Zarzecze 3:0 Karpaty II Krosno zobacz ›
22  2017-04-23 Tempo Nienaszów 1:1 LKS Czeluśnica zobacz ›
22  2017-04-23 Orzeł Lubla 4:2 Karpaty Klimkówka zobacz ›
22  2017-04-23 LKS Lubatówka pauza ---
23  2017-04-30 ORZEŁ Bieździedza 2:1 Tempo Nienaszów zobacz ›
23  2017-04-30 Orzeł Lubla 1:3 Ostoja Kołaczyce zobacz ›
23  2017-04-30 LKS Lubatówka 3:0 Jasiołka Jaśliska zobacz ›
23  2017-04-30 Victoria Kobylany 1:2 Zorza Łęki Dukielskie zobacz ›
23  2017-04-30 Karpaty Klimkówka 2:2 Polonia Kopytowa zobacz ›
23  2017-04-30 Orzeł Faliszówka 8:0 Wisłoka Nowy Żmigród zobacz ›
23  2017-04-30 LKS Czeluśnica 3:0 Karpaty II Krosno zobacz ›
23  2017-04-30 Sobniów Jasło 7:2 LKS Moderówka zobacz ›
23  2017-04-30 Huragan Zarzecze pauza ---
24  2017-05-03 Ostoja Kołaczyce 9:1 Victoria Kobylany zobacz ›
24  2017-05-03 Polonia Kopytowa 1:3 Orzeł Lubla zobacz ›
24  2017-05-03 Tempo Nienaszów 4:1 Wisłoka Nowy Żmigród zobacz ›
24  2017-05-03 Jasiołka Jaśliska 0:1 Huragan Zarzecze zobacz ›
24  2017-05-03 LKS Moderówka 3:0 LKS Lubatówka zobacz ›
24  2017-05-03 Zorza Łęki Dukielskie 1:1 Sobniów Jasło zobacz ›
24  2017-05-03 Orzeł Faliszówka 2:2 Karpaty Klimkówka zobacz ›
24  2017-05-03 LKS Czeluśnica pauza ---
24  2017-05-31 Karpaty II Krosno 0:3 ORZEŁ Bieździedza zobacz ›
25  2017-05-07 ORZEŁ Bieździedza pauza ---
25  2017-05-07 Polonia Kopytowa Ostoja Kołaczyce 15:00
25  2017-05-07 Sobniów Jasło 1:1 Victoria Kobylany zobacz ›
25  2017-05-07 Orzeł Lubla Orzeł Faliszówka 16:30
25  2017-05-07 Karpaty Klimkówka 3:4 Tempo Nienaszów zobacz ›
25  2017-05-07 Wisłoka Nowy Żmigród 3:0 Karpaty II Krosno zobacz ›
25  2017-05-07 LKS Czeluśnica 2:0 Jasiołka Jaśliska zobacz ›
25  2017-05-07 Huragan Zarzecze 2:0 LKS Moderówka zobacz ›
25  2017-05-07 LKS Lubatówka 3:1 Zorza Łęki Dukielskie zobacz ›
26  2017-05-10 Jasiołka Jaśliska 5:0 ORZEŁ Bieździedza zobacz ›
26  2017-05-10 Ostoja Kołaczyce 0:0 Sobniów Jasło zobacz ›
26  2017-05-10 Victoria Kobylany 2:1 LKS Lubatówka zobacz ›
26  2017-05-10 Zorza Łęki Dukielskie 3:2 Huragan Zarzecze zobacz ›
26  2017-05-10 LKS Moderówka 2:4 LKS Czeluśnica zobacz ›
26  2017-05-10 Orzeł Faliszówka 3:1 Polonia Kopytowa zobacz ›
26  2017-05-10 Tempo Nienaszów 4:2 Orzeł Lubla zobacz ›
26  2017-05-10 Karpaty II Krosno 0:3 Karpaty Klimkówka zobacz ›
26  2017-05-10 Wisłoka Nowy Żmigród pauza ---
27  2017-05-13 ORZEŁ Bieździedza 2:2 LKS Moderówka zobacz ›
27  2017-05-14 Orzeł Faliszówka 4:2 Ostoja Kołaczyce zobacz ›
27  2017-05-14 Wisłoka Nowy Żmigród 2:2 Jasiołka Jaśliska zobacz ›
27  2017-05-14 Orzeł Lubla 3:0 Karpaty II Krosno zobacz ›
27  2017-05-14 Polonia Kopytowa 2:2 Tempo Nienaszów zobacz ›
27  2017-05-14 LKS Lubatówka 2:1 Sobniów Jasło zobacz ›
27  2017-05-14 Huragan Zarzecze 4:2 Victoria Kobylany zobacz ›
27  2017-05-14 LKS Czeluśnica 1:5 Zorza Łęki Dukielskie zobacz ›
27  2017-05-14 Karpaty Klimkówka pauza ---
28  2017-05-21 Zorza Łęki Dukielskie 3:1 ORZEŁ Bieździedza zobacz ›
28  2017-05-21 Ostoja Kołaczyce 5:1 LKS Lubatówka zobacz ›
28  2017-05-21 LKS Moderówka 3:2 Wisłoka Nowy Żmigród zobacz ›
28  2017-05-21 Victoria Kobylany 1:2 LKS Czeluśnica zobacz ›
28  2017-05-21 Sobniów Jasło 3:0 Huragan Zarzecze zobacz ›
28  2017-05-21 Tempo Nienaszów 5:0 Orzeł Faliszówka zobacz ›
28  2017-05-21 Karpaty II Krosno 0:3 Polonia Kopytowa zobacz ›
28  2017-05-21 Jasiołka Jaśliska 2:4 Karpaty Klimkówka zobacz ›
28  2017-05-21 Orzeł Lubla pauza ---
29  2017-05-28 ORZEŁ Bieździedza Victoria Kobylany 16:00
29  2017-05-28 Tempo Nienaszów Ostoja Kołaczyce 16:30
29  2017-05-28 Karpaty Klimkówka LKS Moderówka 13:00
29  2017-05-28 Orzeł Lubla Jasiołka Jaśliska 16:30
29  2017-05-28 Orzeł Faliszówka Karpaty II Krosno 15:00
29  2017-05-28 Huragan Zarzecze LKS Lubatówka 16:30
29  2017-05-28 LKS Czeluśnica Sobniów Jasło 16:30
29  2017-05-28 Wisłoka Nowy Żmigród Zorza Łęki Dukielskie 16:30
29  2017-05-28 Polonia Kopytowa pauza ---
30  2017-06-04 Sobniów Jasło ORZEŁ Bieździedza 11:00
30  2017-06-04 Ostoja Kołaczyce Huragan Zarzecze 16:00
30  2017-06-04 Karpaty II Krosno Tempo Nienaszów 11:00
30  2017-06-04 LKS Lubatówka LKS Czeluśnica 15:00
30  2017-06-04 Victoria Kobylany Wisłoka Nowy Żmigród 16:30
30  2017-06-04 Zorza Łęki Dukielskie Karpaty Klimkówka 13:00
30  2017-06-04 LKS Moderówka Orzeł Lubla 11:00
30  2017-06-04 Jasiołka Jaśliska Polonia Kopytowa 13:00
30  2017-06-04 Orzeł Faliszówka pauza ---
31  2017-06-11 ORZEŁ Bieździedza LKS Lubatówka 16:00
31  2017-06-11 Karpaty II Krosno Ostoja Kołaczyce 11:00
31  2017-06-11 Wisłoka Nowy Żmigród Sobniów Jasło 16:30
31  2017-06-11 Karpaty Klimkówka Victoria Kobylany 13:00
31  2017-06-11 Polonia Kopytowa LKS Moderówka 15:00
31  2017-06-11 Orzeł Lubla Zorza Łęki Dukielskie 16:30
31  2017-06-11 Orzeł Faliszówka Jasiołka Jaśliska 15:00
31  2017-06-11 LKS Czeluśnica Huragan Zarzecze 16:30
31  2017-06-11 Tempo Nienaszów pauza ---
32  2017-06-15 Huragan Zarzecze ORZEŁ Bieździedza 16:30
32  2017-06-15 Ostoja Kołaczyce LKS Czeluśnica 16:00
32  2017-06-15 LKS Lubatówka Wisłoka Nowy Żmigród 15:00
32  2017-06-15 Sobniów Jasło Karpaty Klimkówka 16:30
32  2017-06-15 Victoria Kobylany Orzeł Lubla 16:30
32  2017-06-15 Zorza Łęki Dukielskie Polonia Kopytowa 16:30
32  2017-06-15 LKS Moderówka Orzeł Faliszówka 16:30
32  2017-06-15 Jasiołka Jaśliska Tempo Nienaszów 16:30
32  2017-06-15 Karpaty II Krosno pauza ---
33  2017-06-18 ORZEŁ Bieździedza LKS Czeluśnica 16:00
33  2017-06-18 Wisłoka Nowy Żmigród Huragan Zarzecze 16:30
33  2017-06-18 Karpaty Klimkówka LKS Lubatówka 13:00
33  2017-06-18 Orzeł Lubla Sobniów Jasło 16:30
33  2017-06-18 Polonia Kopytowa Victoria Kobylany 15:00
33  2017-06-18 Orzeł Faliszówka Zorza Łęki Dukielskie 15:00
33  2017-06-18 Tempo Nienaszów LKS Moderówka 16:30
33  2017-06-18 Karpaty II Krosno Jasiołka Jaśliska 11:00
33  2017-06-18 Ostoja Kołaczyce pauza ---
34  2017-06-24 Ostoja Kołaczyce ORZEŁ Bieździedza 16:30
34  2017-06-24 Huragan Zarzecze Karpaty Klimkówka 16:30
34  2017-06-24 LKS Lubatówka Orzeł Lubla 16:30
34  2017-06-24 Sobniów Jasło Polonia Kopytowa 16:30
34  2017-06-24 Victoria Kobylany Orzeł Faliszówka 16:30
34  2017-06-24 Zorza Łęki Dukielskie Tempo Nienaszów 16:30
34  2017-06-24 LKS Moderówka Karpaty II Krosno 16:30
34  2017-06-24 LKS Czeluśnica Wisłoka Nowy Żmigród 16:30
34  2017-06-24 Jasiołka Jaśliska pauza ---

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2016-07-22 Brzostowianka Brzostek 2:8 ORZEŁ Bieździedza zobacz ›
2016-07-28 Jasiołka Hankówka/Brzyszczki 2:3 ORZEŁ Bieździedza zobacz ›
2016-07-30 ORZEŁ Bieździedza 4:4 Huragan Zarzecze zobacz ›
2017-02-05 Orzeł Faliszówka 2:3 ORZEŁ Bieździedza zobacz ›
2017-02-11 Standart Święcany 3:3 ORZEŁ Bieździedza zobacz ›
2017-02-26 ORZEŁ Bieździedza 2:2 Strzelec Frysztak zobacz ›
2017-03-04 LKS Czeluśnica 2:3 ORZEŁ Bieździedza zobacz ›
2017-03-11 Liwocz Brzyska 2:0 ORZEŁ Bieździedza zobacz ›

Najbliższe spotkanie

ORZEŁ BieździedzaVictoria Kobylany
ORZEŁ Bieździedza   Victoria Kobylany
2017-05-28, 16:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Wyniki

Ostatnia kolejka 28
Zorza Łęki Dukielskie 3:1 ORZEŁ Bieździedza
Ostoja Kołaczyce 5:1 LKS Lubatówka
LKS Moderówka 3:2 Wisłoka Nowy Żmigród
Victoria Kobylany 1:2 LKS Czeluśnica
Sobniów Jasło 3:0 Huragan Zarzecze
Tempo Nienaszów 5:0 Orzeł Faliszówka
Karpaty II Krosno 0:3 Polonia Kopytowa
Jasiołka Jaśliska 2:4 Karpaty Klimkówka
Orzeł Lubla pauza

Sponsorzy

darmowy hosting obrazków

darmowy hosting obrazków

darmowy hosting obrazków 

darmowy hosting obrazków

darmowy hosting obrazków 

Najnowsza galeria

ORZEŁ Bieździedza - Przełęcz Dukla
Ładowanie...