login / email:
hasło:
zapomniałem hasła
zarejestruj się
Logowanie
Logowanie
ORZEŁ Bieździedza - strona nieoficjalna
Aktualności:
2024-03-28
Życzenia.
2024-03-20
Ostatni test.
2024-03-17
ORZEŁ bez szans.
Wyniki ostatniej kolejki:
ORZEŁ Bieździedza - Orzeł Lubla
1:4
Tęcza Zręcin - Czardasz Osiek Jasielski
1:2
Zorza Łęki Dukielskie - Sparta Osobnica
4:0
Orzeł Faliszówka - Strzelec Frysztak
2:6
GKS Zarzecze/Dębowiec - Wisłoka Niegłowice
3:2
Liwocz Brzyska - LKS Głowienka
1:7
Sobniów Jasło - Kotwica Korczyna
3:2
Menu główne
Strona główna
Aktualności
Klub
Historia
Zarząd
Wywiady
Seniorzy
Kadra
Terminarz
Tabela
Tabela zestawienie
Statystyki drużyny
Statystyki
Drużyny młodzieżowe
Juniorzy
Galeria
Zdjęcia
Archiwalne zdjęcia
Linki
Sponsorzy
Archiwum
Kontakt
Statystyki drużyny
Najlepsi strzelcy
Ilość kartek
Najlepiej asystujący
Punktacja kanadyjska
Czas gry
Sypień Marcin
8 bramek
Bronowicz Łukasz
3 bramki
Szot Marcin
2 bramki
Bronowicz Łukasz
6 asyst
Cyrulik Marcin
2 asysty
Lechwar Damian
2 asysty
Majka Kacper
1
Zając Łukasz
7
Cyrulik Marcin
4
Bronowicz Łukasz
9 pkt (
3 B + 6 A
)
Sypień Marcin
8 pkt (
8 B + 0 A
)
Szot Marcin
2 pkt (
2 B + 0 A
)
Szot Marcin
1170 minut
Jarecki Piotr
1080 minut
Cyrulik Marcin
1071 minut
Statystyki
Brak użytkowników
zalogowanych i
14 gości
dzisiaj:
447
, wczoraj:
781
ogółem:
4 243 932
statystyki szczegółowe
Wyszukiwarka
Logowanie
Zarejestruj się
Kadra
Kadra - statystyki dla spotkań ligowych
Kliknij na nazwisko gracza, by uzyskać szczegółowe informacje.
Aby posortować tabelę wg wybranego kryterium - kliknij w tytuł kolumny.
Lp.
Imię i nazwisko
Pozycja
Me.
Br.
As.
Z.M.
Łącznie
czas gry
Czas gry
/mecz
1.
Dziak Hubert
pomocnik
6
1
0
0
0
0
505
85
2.
Czajka Łukasz
pomocnik
0
0
0
0
0
0
0
0
3.
Fara Patryk
obrońca
1
0
0
0
0
0
26
26
4.
Sikora Szymon
obrońca
2
0
0
0
1
0
41
21
5.
Świędrych Dominik
napastnik
0
0
0
0
0
0
0
0
6.
Szot Marcin
obrońca
13
2
0
0
1
0
1170
90
7.
Bronowicz Łukasz
pomocnik
12
3
6
0
2
0
998
84
8.
Jarecki Piotr
bramkarz
12
0
0
0
0
0
1080
90
9.
Stasiak Albert
pomocnik
0
0
0
0
0
0
0
0
10.
Zając Łukasz
obrońca
12
0
0
0
7
0
999
84
11.
Uram Kacper
obrońca
3
0
0
0
0
0
47
16
12.
Śliż Adrian
pomocnik
4
0
1
0
1
0
260
65
13.
Lejkowski Paweł
obrońca
3
0
0
0
0
0
85
29
14.
Wojnar Kacper
bramkarz
1
0
0
0
0
0
15
15
15.
Łodziński Antoni
obrońca
0
0
0
0
0
0
0
0
16.
Leśniak Dominik
bramkarz
1
0
0
0
0
0
90
90
17.
Sypień Marcin
napastnik
13
8
0
0
2
0
1054
82
18.
Sypień Kacper
pomocnik
8
1
0
0
3
0
316
40
19.
Czajka Paweł
pomocnik
0
0
0
0
0
0
0
0
20.
Reczek Adrian
napastnik
0
0
0
0
0
0
0
0
21.
Cyrulik Marcin
obrońca
12
0
2
0
4
0
1071
90
22.
Buczyński Artur
obrońca
7
0
0
0
2
0
259
37
23.
Kulig Łukasz
pomocnik
3
0
0
0
0
0
200
67
24.
Kmiecik Dariusz
obrońca
1
0
0
0
0
0
12
12
25.
Reczek Patryk
obrońca
0
0
0
0
0
0
0
0
26.
Matysik Jakub
obrońca
12
0
0
0
3
0
636
53
27.
Osika Tomasz
obrońca
10
0
0
0
2
0
742
75
28.
Nizioł Marcin
pomocnik
13
0
1
0
2
0
519
40
29.
Lechwar Damian
pomocnik
6
0
2
0
0
0
486
81
30.
Urban Kacper
pomocnik
3
0
0
0
0
0
220
74
31.
Kowalski Dominik
napastnik
10
1
0
0
0
0
275
28
32.
Krupka Patryk
pomocnik
6
0
0
0
0
0
221
37
33.
Majka Kacper
obrońca
5
0
0
0
0
1
222
45
34.
Witalis Kamil
pomocnik
3
0
0
0
0
0
167
56
35.
Rogaczewski Mateusz
obrońca
8
0
0
0
0
0
475
60
36.
Niklewicz Damian
pomocnik
7
0
0
0
0
0
238
34
37.
Sikora Paweł
pomocnik
6
0
0
0
2
0
308
52
Sztab szkoleniowy
Lp.
Imię i nazwisko
Funkcja
1.
Kowalski Dominik
Trener
2.
Lisowski Grzegorz
kierownik drużyny
3.
Czernicka Agnieszka
masażysta
Najbliższe spotkanie
ORZEŁ Bieździedza
LKS Głowienka
2024-04-06, 16:00:00
Statystyki przedmeczowe »
Reklama
Wyniki
Ostatnia kolejka 13
ORZEŁ Bieździedza
1:4
Orzeł Lubla
Tęcza Zręcin
1:2
Czardasz Osiek Jasielski
Zorza Łęki Dukielskie
4:0
Sparta Osobnica
Orzeł Faliszówka
2:6
Strzelec Frysztak
GKS Zarzecze/Dębowiec
3:2
Wisłoka Niegłowice
Liwocz Brzyska
1:7
LKS Głowienka
Sobniów Jasło
3:2
Kotwica Korczyna
Tabela ligowa
A-klasa » Krosno III
1.
Zorza Łęki Dukielskie
36
2.
LKS Głowienka
36
3.
Orzeł Lubla
28
4.
Strzelec Frysztak
23
5.
Sparta Osobnica
22
6.
Kotwica Korczyna
20
7.
GKS Zarzecze/Dębowiec
19
8.
Czardasz Osiek Jasielski
18
9.
Tęcza Zręcin
14
10.
Sobniów Jasło
13
11.
ORZEŁ Bieździedza
10
12.
Liwocz Brzyska
10
13.
Orzeł Faliszówka
10
14.
Wisłoka Niegłowice
5
Sponsorzy