Zamiast Czeluśnicy Zorza Łęki Dukielskie.

• autor: _redaktor_, 2018-02-23 09:26

W niedzielę, 25 lutego seniorzy naszego zespołu rozegrają kolejny mecz sparingowy. W ostatniej chwili doszło do zmiany przeciwnika:
ORZEŁ Bieździedza - Zorza Łęki Dukielskie godz. 9:00
zbiórka i wyjazd o 7:30

Rywal występuje w tej samej lidze co nasza drużyna, a po pierwszej części sezonu zajmuje 6. miejsce z dorobkiem dwudziestu dwóch punktów. Spotkanie zostanie rozegrane na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Krośnie.

Mecze domowe ORŁA w soboty.

• autor: _redaktor_, 2018-02-19 17:33

Seniorzy ORŁA Bieździedza w rundzie wiosennej sezonu 2017/2018 mecze na własnym stadionie rozgrywać będą w soboty o godzinie 17:00. Oto szczegółowy harmonogram drugiej części rozgrywek:

8 kwietnia: Zamczysko Odrzykoń – ORZEŁ Bieździedza godz. 11:00
14 kwietnia: ORZEŁ Bieździedza – Orzeł Lubla godz. 17:00
22 kwietnia: Orzeł Faliszówka – ORZEŁ Bieździedza godz. 15:00
28 kwietnia: ORZEŁ Bieździedza – Sobniów Jasło godz. 17:00
3 maja: LKS Czeluśnica – ORZEŁ Bieździedza godz. 16:30
5 maja: ORZEŁ Bieździedza – Standart Święcany godz. 17:00
13 maja: Huragan Zarzecze – ORZEŁ Bieździedza godz. 16:30
19 maja: ORZEŁ Bieździedza – Nafta Chorkówka godz. 17:00
27 maja: Zamczysko Mrukowa – ORZEŁ Bieździedza godz. 13:00
2 czerwca: ORZEŁ Bieździedza – Iwełka Iwla godz. 17:00
10 czerwca: LKS Moderówka – ORZEŁ Bieździedza godz. 11:00
17 czerwca: Tempo Nienaszów – ORZEŁ Bieździedza godz. 11:00
23 czerwca: ORZEŁ Bieździedza – Zorza Łęki Dukielskie godz. 17:00

W starciu Orłów lepszy ten z Bieździedzy.

• autor: _redaktor_, 2018-02-18 17:34

ORZEŁ Bieździedza - Orzeł Faliszówka 4:1
1:0 Ł.Czajka 35                        4:0 Ł.Czajka 72
2:0 Zając 41-karny                   4:1 K.Paluch 84
                               3:0 Ł.Czajka 67

ORZEŁ Bieździedza: Jarecki (61, Wojnar) - M.Kaleta (70, Karol Wilisowski), Zając, T.Sikora (68, Osika), S.Sikora - Dziak (80, Łuc), Karol Wilisowski (46, Czerkowicz), Sienicki, Kulig (73, Palar) - Ł.Czajka (80, Potrawski) - Rachowicz (77, Kulig).

W rozegranym na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Dukli meczu sparingowym ORZEŁ Bieździedza pokonał swojego imiennika z Faliszówki 4:1. Pierwsze minuty to nieznaczna przewaga rywali, jednak pozbawieni żądeł w postaci braci Waliszko nie byli w stanie skutecznie przedostać się pod pole karne Piotrka Jareckiego. Z czasem do głosu zaczęli dochodzić podopieczni Sławomira Sienickiego i prezentowali to, do czego przyzwyczaili w ostatnich grach kontrolnych. Na otwarcie wyniku trzeba było czekać aż do 35. minuty, kiedy to nasz trener świetnym podaniem wypatrzył Łukasza Czajkę, a ten nie miał problemów z wykorzystaniem sytuacji sam na sam, strzelając przy lewym słupku. Jeszcze przed przerwą podwyższył Łukasz Zając, skutecznie egzekwując rzut karny podyktowany za faul na szarżującym Danielu Kuligu. W drugiej połowie nasi zawodnicy postawili na grę z kontry, mieli sporo wolnego miejsca, ale brakowało ostatniego podania. W 67. minucie Łukasz Czajka wykorzystał zagranie z głębi pola od Grzegorza Czerkowicza i było 3:0. Wkrótce ten sam zawodnik skompletował hat-tricka, trafiając do pustej siatki po wyłożeniu przysłowiowej "patelni" przez Sławomira Sienickiego. W końcówce meczu Kamil Paluch wykorzystał rozluźnienie w naszych szykach obronnych i zaliczył honorowego gola dla swojego zespołu po uderzeniu z najbliższej odległości. Na ostatnie 10 minut na boisku zameldował się Zbigniew Łuc, który po kilkuletnim rozbracie z piłką postanowił wznowić treningi.

Sprawdzian z imiennikiem.

• autor: _redaktor_, 2018-02-14 15:08

W najbliższą niedzielę, 18 lutego seniorzy naszego zespołu rozegrają kolejny mecz kontrolny:
ORZEŁ Bieździedza - Orzeł Faliszówka godz. 14:00
zbiórka i wyjazd o 12:30

Rywal występuje w ten samej lidze co podopieczni Sławomira Sienickiego, a po rundzie jesiennej zajmuje 5. miejsce w tabeli z dorobkiem dwudziestu dwóch punktów. Spotkanie zostanie rozegrane na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Dukli.

Zwycięstwo w kolejnym sparingu.

• autor: _redaktor_, 2018-02-11 14:42

LKS Lubatowa - ORZEŁ Bieździedza 0:5
0:1 Karol Wilisowski 4   0:4 Lechwar 66
0:2 Lechwar 51             0:5 Palar 88
                               0:3 Dziok 64

ORZEŁ: Kmiecik (46, Wojnar) - Dziok (70, Karol Wilisowski), Zając (17, Kulig), T.Sikora (59, Osika), Karol Wilisowski (46, M.Kaleta) - Lechwar (73, Palar), Sienicki, Szot, Dziak (65, Caputa) - Rachowicz - Stasiak (80, Lechwar).

W rozegranym na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Dukli meczu sparingowym ORZEŁ Bieździedza pokonał LKS Lubatowa 5:0. Nasza drużyna od pierwszych minut przejęła inicjatywę i nie oddała jej do końcowego gwizdka, sporadycznie dając szansę rywalowi na przedostanie się w pole karne. Podopieczni Sławomira Sienickiego długo utrzymywali się przy piłce, wymieniali mnóstwo podań i stworzyli wiele okazji bramkowych. Jako pierwszy na listę strzelców wpisał się Karol Wilisowski, który ładnie zamknął akcję na lewym skrzydle i wykorzystał podanie Marcina Szota, strzelając w kierunku dalszego słupka. Kilka chwil po zmianie stron Damian Lechwar wykorzystał dośrodkowanie z rzutu wolnego Huberta Dziaka i z najbliższej odległości podwyższył rezultat. W 64. minucie nasza drużyna wyszła z szybką kontrą, a sytuację sam na sam po asyście Daniela Kuliga wykorzystał jego starszy imiennik- Dziok i było 3:0. Po chwili Damian Lechwar zdecydował się na indywidualną akcją i pognał z własnej połowy, mijając kilku rywali, po czym nie pomylił się w sytuacji "jeden na jednego" z golkiperem Lubatowej. Wynik meczu sprytnym uderzeniem ustalił Mateusz Palar, finalizując dośrodkowanie z rzutu rożnego Dawida Rachowicza.

ORZEŁ BieździedzaZorza Łęki Dukielskie
ORZEŁ Bieździedza   Zorza Łęki Dukielskie